Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te mit szólnál, ha a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a következőt mondanák neked az első randin? "Túl barna a bőröd, van benned egy vonó. "

Figyelt kérdés
Nem baj, ha még soha nem esett meg veled, velem se, pedig 40 éves vagyok. Próbáld beleélni magad akkor is, ha szőke, kék szemű vagy.
2020. jan. 11. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sváb vagyok, az is kisebbség. Tetszene, ha a viselkedésemből vagy megjelenésemből felismerné ezt a randipartner.
2020. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen fehér vagyok, sose lesz velem ilyen, de el se tudom képzelni, mit jelent ez.

Szerintem hamar felállnék a randiról és tovamennék.

2020. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerűen elkönyvelném hülyének és indulnék haza, hogy ne húzzuk tovább egymás idejét. Keressen magának valami albínó nőt, ha a hófehér bőröm túl barna neki.
2020. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es azt jelenti, hogy van benned cigány vér.
2020. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha viccesen mondana es olyan szituban ahol nem rosszat sejtet akkor kacagnek. Ha rasszista indittatasbol vagy kigunyolasbol mondana akkor otthagynam
2020. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Mi a baj? Az ember színe fehér!
2020. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha történetesen ez lenne velem a helyzet, tehát tényleg barna bőrű lennék, és sejthető volna, hogy van bennem egy vonónyi, akkor valószínűleg már réges-régen hozzászoktam volna a reakciókhoz, meg a tényhez is. Randin nyilván nem esne jól, úgyhogy közölném, hogy ha ez számára negatívum, akkor ne is raboljuk tovább fölöslegesen egymás idejét, és távoznék. Ennyi.
2020. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rám biztos nem mondanák. Ekkora paraszttal viszont nem szeretnék tovább egy levegőt sem szívni.
2020. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért gond, ha szóba jön a származás?
2020. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint a #8.
2020. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!