Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vezessem rá a srácot h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a srácot h szeretném ha megcsókolna?

Figyelt kérdés
Hetek óta flörtölünk és dumálunk, de egyszerűen én túl szégyenlős vagyok kezdeményezni ilyen téren. Nevezhettek gyerekesnek, de nem én akarom leteperni.. Még arra gondoltam h búcsúzáskor egy gyengéd puszit adok az arcára vagy valami ilyesmi. Tetszek neki ez teljesen biztos de így kicsit úgy érzem sehova se lépünk. 22/L
2020. jan. 11. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Intézd úgy, hogy a fejed az övétől ne legyen messzebb, mint 40 centiméter. Aztán nézd a szömit, száját, -1 centi, szömö, szája, -1 cm....és így tovább. Ha nem teljesen hülye, akkor a 3-5. ilyennél megcsókol. :D
2020. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg az a trükk, hogy a szeme és a szája között mozog a tekinteted. Nézed a szemét majd a száját majd megint a szemét. Ha ezt nem veszi észre akkor elég buta.
2020. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Az se árt, ha kezdetkor érzékien megnyalod az ajkaidat, aztán egy nagyon enyhe bájos mosoly.

29/F

2020. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom :) Egy kérdés még. Amit én írtam h búcsúzáskor egy puszi közel a szájához az jó ötlet?
2020. jan. 11. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, randizz velem! Én szívesen megcsókollak az elsőn is, feltéve ha szimpatikus vagy!
2020. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fruzs33 ***** válasza:
75%

Igen.

Nekem második randin össze is jött,pontosan így ahogy leírták.

Plusz még nekem is a szája legsarkára egy puszi.Nem sokkal később garantált csókot jelentett😍 Azóta eltelt Másfél év.

Együtt vagyunk,és élettársak vagyunk.1 éve költöztünk össze.

2020. jan. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy nagy baromság! Egy igazi pasi legkésőbb az első randin megcsókol, ha egyáltalán téged akar... Ez egy töketlen barom. Megb...szni is te fogod majd őt?!
2020. jan. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ezeket a nézed a szemét meg a száját, meg ide-oda és -1 centi, még mínusz 1 centi dolgokat követed, az kábé egyenlő a leteperéssel… Én legalábbis ha így közeledne valaki nő létére, azt egy tapadós, rámenős alaknak gondolnám. Csak úgy belemászik az intim zónámba, szóval, érted....


Ha annyira tetszel neki, akkor úgyis lépni fog. Ha meg nem, akkor vagy nem tetszel neki, vagy egy akkora mamlasz, hogy hiába is jönnétek így össze, sokra nem mennétek...

2020. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szájhoz közeli puszi, vagy úgy hogy érintsd a szája sarkát, nagyon jó ötlet. Erre csak beindul benne valami:)
2020. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!