Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal de eddig mindig én fizettem mindent. Hogy vezessem rá finoman hogy ez nem annyira fer?

Figyelt kérdés
Amugy tetszünk egymásnak de jó lenne ezt minél előbb lerendezni mert később probléma lehet belőle.
2018. febr. 15. 23:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy mert hisztizni fog, vagy lehord.
2018. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%
Amikor valamit venni akartok, akkor kérdezd meg, hogy "Most meghívsz te?"
2018. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, mint a zip-zárral becsípett fanszőrzet. Nos, ha te hívtad randira, akkor 1-2 alkalommal neked kell bevállalnod ezt. Viszont utána el kéne gondolnia, hogy visszahív. Ha nem teszi, kérdezz rá finoman, hogy ez nála elvi kérdés, hogy mennyit vagy hajlandó költeni rá az elején? Azért írom ezt, mert egy haverom is így járt nem rég és amikor rákérdezett erre, a lány azt mondta, nála ez elvi kérdés, hogy első pár randin a férfi fizessen, mert voltak kapcsolatai, ahol már az elején fillérb...ók voltak a srácok és utána a kapcsolatban is fogukhoz verték a garast.
2018. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezz rá a fizetés előtt miután ittatok egy kávét stb hogy akkor fizetünk felesben?
2018. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Csak őszintén és egyenesen.

"Nem akarlak megbántani, de sajnos nem sokáig fogom tudni finanszírozni a randikat, ha mindig mindent én fizetek. Lehetne, hogy innentől felesben fizetjük a közös programokat?"

Ha erre besértődik, akkor meg lapát, mert csak kihasználni akart.

2018. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%

Ez csak a mai liberális nevelés eredménye,hogy elhívja meghívja a kis suttyó a lányt és ha ő fizet "ki van használva!"-Hát nem!

Mert ez alap kedves gesztus!


Nem luxusétteremre meg szállodai hétvégékre gondolok.


Ha lúzer csóró vagy meg zsugori ne csajozz!


Nekem is van fiam meg lányom is,és igen a fiú költ a csajokra!


Egy idő után persze,hogy a lány is fizet ezt-azt de az elején ne vesszen már ki a lovagiasság....


-Sármos kedves pasi meg romantika: "-De fizessél már te is legalább a felét egyenjogúság van meg minden-n.."


-Na az első feministát folytanám vízbe az összes többivel együtt!


(Illendőségből hívod meg a csajt,mert tetszik,nem azért,hogy tönkretegyen anyagilag,vágod?)


/N.

2018. febr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld megbeszélni vele a dolgot, persze nem mindegy, hogy adod elő. Nekem mondjuk alap, hogy felajánlom, hogy a saját részemet fizetem, mert nem akarok tartozni, ez különösen kellemetlen abban az esetben, ha úgy alakul, hogy nem lesz folytatás. De nem mindenki ilyen. Ha meg az derülne ki, hogy csak élősködni akart, akkor hagyd a fenébe.


33N

2018. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%

Pontosan ez itt a probléma, hogy a mai világban néhanyan ilyen konzervatívan állnak a dologhoz és azt hangoztatják, hogy minden körülmények között mindent a férfinek kell állnia... Ne legyünk már ennyire kicsinyesek, miért kellene valakinek, akivel mégcsak ismerkedünk, minden szórakozásra szánt pénzét rám áldoznia? Nevetséges. Főleg mert egy-két lánynak olyan randival kapcsolatos elképzelései vannak, hogy egy kisebb vagyon menne rá, holott az se biztos, hogy végül a srác mellett horgonyoz le. Szóval szerintem szakítsunk ezekkel az illúziókkal, hogy minden a srácnak kell állnia és a lánynak meg kijár az hercegnős bánásmód.

19/L

2018. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Bence_ ***** válasza:
50%

Beszéld meg vele.

Ez is egy tanulható képesség.

"Ha lúzer csóró vagy meg zsugori ne csajozz!" Csorosag egy állapot, lehet rajta változtatni és bármikor el is lehet oda jutni.

2018. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

6#

Azt nem mesélte a lányod, hogy ha mindig mindent a pasi fizet, akkor a legtöbb elvár érte valamit? Hogy sok tapló úgy viselkedik, ha elfogadsz egy kávét, mintha ezzel beleegyeznél abba, hogy első randin szex lesz?

Nagyon sok az ilyen tirpák gyökér, ami a randin derül ki. Úgyhogy ha nem áll szándékomban második randira menni az adott gyökérrel, szépen odahívom a pincért, hogy "rendezném a fogyasztásom", fizetek és távozok.

Nem várom meg, hogy kifizeti a nyamvadt kávét.

Sajnos tíz első randiból átlagosan egynek lesz folytatása. Egyre több a bunkó, aki már első tíz percben is nyomul.

2018. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!