Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kizáró ok a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony a nettó jövedelmem (számszerűsítve 124 000 Ft nettóban + fizeti a munkáltatóm a BKK-bérletem), az albérletem és a rezsi kifizetése után megveszem az élelmiszereket és általában nagyon minimális összeg ha marad a hó végén. Színházban, moziban, koncerten, étteremben stb. évek óta nem voltam, nem engedhetem meg magamnak ezeket a kiadásokat. Az elmúlt évben 1 pár cipőt és egy inget vettem magamnak, tehát ruhákat is nagyon ritkán van módom vásárolni. Mindezek ellenére jövendőbelimként nem eltartót, sugardaddy-t keresek, így olyan helyen szeretek randizni, ami nem igényel pénzköltést, esetleg nagyon minimálisat (pl. tea vagy kávé).

A munkahelyemet a jövedelmemet leszámítva nagyon szeretem, így nem akarok felmondani. Viszont arra gondoltam, hogy hétvégente, azaz kizárólag szombaton és vasárnap dolgoznék keresetkiegészítkésként. Ehhez kell a munkáltatóm hozzájárulása? Nem vágyom hatalmas összegre,kb. 40-50 000 Ft-ra gondoltam. Bármilyen budapesti munka szóba jöhet erotikus munkán és MLM-es értékesítésen kívül. Ha valamilyen konkrét állást tudtok ajánlani akár privát üzenet formájában is, akár itt azt megköszönném.

27/L



2020. jan. 18. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

FÉRFI, azaz felnőtt, érett, egzisztenciával rendelkező embernél nem akadály.


Hétvégi meló...őrködés. Plázákba mindig kell női őr, és a fizu 900-1000/óra manapság.

2020. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
gondolom teis pösti vagy azért kéne neked is egymilió fizetés havonta
2020. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ez konkrétan nem kizáró ok, ha akarsz rajta változtatni, mert én elhiszem, hogy szereted a munkahelyed, ők is szeretnek Téged, amiért ilyen olcsón dolgozol nekik!

Elmész hétvégén azért a plusz 40-50-ért, hogy ne legyen életed? Hahó!, ideje új munkahelyet keresni!

2020. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát én ismerek hölgyet, aki hasonlóan keres, csak mondjuk saját lakásban él, így az albérlettel bejjebb van. Ő nagyon szép és imádom a személyiségét is, úgyhogy az ő esetében szzámomra egyáltalán nem kizáró ok. Igaz, én megkeresem 2 ember fizetését is, szóval valamelyest szélsőséges eset vagyok, másnak lehet problémát jelentene.

Ami általában negatív az alacsony jövedelemnél az az, hogy ez gyakran meglátszódik a személy kinézetén és személyiségén is. :( Kevésbé él egészségesen, sportokat elhanyagolja, nem tud kibontakozni, mert ahogy te is írtad, limitálnia kell a kiadásait stb.

Szóval, ha van valaki, aki bejön és keveset keres, az teljesen hidegen hagy, csak általában nem jönnek be az ilyen hölgyek az utóbb leírtak miatt.

Mellékes melót nem tudok. Esetleg piacozás? Nyáron lehet menni gyümölcsszedésre vagy valamire, de azért nem tudom mennyit fizetnek. Esetleg takarítás, de ahhoz vállalkozói kell, ha tisztán akarod csinálni. Passz

2020. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Exem ennyit se keresett 27 évesen, most nettó 200 felett van és még csak indul a vállalkozása. Nem kizáro ok de csak ha akarsz fejlődni. Ha viszont ez az egyetlen perspektivád akkor nem. Engem se vet fel a pénz egyelőre de nem szeretném az életem a munka-alvás-zsiroskenyér háromszögben leélni. Plusz gyereket vállalni erre?
2020. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kizáró ok. Én megváltozott munkaképességű vagyok, így hiába tanultam rengeteget, jövedelmem nem túl magas.
2020. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jelentene gondot, nekem is alacsony a jövedelmem, hiába tanultam (megváltozott munkaképességű vagyok egészségi állapot miatt).
2020. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem lenne gond, mert én 3,5x ennyit keresek
2020. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!