Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erotikus játék? Tudnátok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus játék? Tudnátok adni ötleteket mikkel lehetne feldobni a hangulatot? Valami ötlet amit lehetne kettesben játszani?

Figyelt kérdés

Láttam pár erotikus társasjátékot ami tetszett.Pl sztiptíz rulett

Ehez hasonló játék vagy ötlete van valakinek mit lehetne játszani pl anélkül hogy megvegyem valamelyik ilyen játékot?

Ti szoktatok valami ilyet játszani?


2020. jan. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Anno redditen olvastam egy játékról, az tetszett. Egy páros csinálta, kis cetliket rejtettek el egymás cuccai között és az volt a kikötés, hogy amilyen hamar csak lehetett, végre kellett hajtani a rajta szereplő utasításokat anélkül, hogy szólt volna az illető, hogy megtalálta a cetlit és hogy mi is állt rajta. Pl olyanok, hogy "menj ii a legközelebbi mosdóba és készíts egy képet arról, ahogy épp kényezteted magad így és így. Vagy mostantól számítva x ideig nem nyúlhatsz magadhoz. Szólj, ha vége az időszaknak és segítek. Meg volt olyan is, hogy szexelj velem a legközelebbi helyen a legközelebbi időpontban és akkor pl berendelte a párját a munkahelyére stb.


Ez nem kifejezetten az a "leülünk és játszunk" dolog, hanem inkább folyamatos incselkedés, meg nem is feltétlenül kockázatmentes (pl ha más találja meg a cetlit vagy ha olyan a kérés, ami rosszul sül el), viszont szerintem tök jópofa és be lehet vonni az új ötleteket folyamatosan.


Magát a posztot sajnos nem találtam meg, pedig kerestem párszor, de ennyire emlékszem belőle.


Próbáltunk játszani ezzel-azzal, de igazából az ilyen szervezett, kevésbé spontán dolgok nem jöttek be. Annyira nem éreztem extrának, hogy akkor most kicsavarjam a nyakam és úgy próbáljunk szexelni, mint azokon a szexdobókockákon, meg hogy ilyen jégkocka, olyan csokiöntet, bele sem élheted magad, mert utána folytatni kell a játékot, szóval kicsit baromság a szememben ez. De embere válogatja. :)

2020. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Játékos verekedés, majd domináns lábfétises játékok (a vesztes puszilja, nyalogatja a talpat, stb.).
2020. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!