Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten ismerkedés! Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedés! Csak játék?

Figyelt kérdés
Na szóval írkálok egy pasival a neten és az az ötlete támadt, hogy mind a ketten írjunk egy 60 pontból álló listát, aminek örülnénk a másiktól. Egy magadott időpontban egyszerre elküldjük egymásnak avval hogy fogalmunk sincs a másik miket ír. Segítsetek légysziiii éjfélig meg kell lennie, de eléggé tanácstalan vagyok! ......Lehet bármi komolyan...valamilyen intimebb kérdés, személyes kérdés, vicces dolgok amit a másiknak meg kell tennie, vagy kettőnkről, találkáról ha majd lesz, kirándulás, kisebb apróságok, képeeek, bármii!! Van valami jó ötletetek?

2019. máj. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem kell pont 60-nak lennie, csak lássa, hogy érdeklődsz iránta és hogy nem a gyk-ról kérsz segítséget, hanem az agyadat használod.

Nem igaz, hogy fogalmad sincs, hogy mire lennél tőle kíváncsi, vagy minek örülnél tőle.

Minek ismerkedsz, ha ennyire önállótlan, érdektelen és buta vagy hozzá?

2019. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már van 42 te ítélkező szerencsétlen. De ennyi után már nehéz kitaláálni újjabbakat és kevés az idő rá.
2019. máj. 6. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor most sorold fel ide mindegyiket, hogyha esetleg valaki segíteni akarna, akkor olyat mondjon, amit te még nem írtál.
2019. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na az nagyoon hosszú lenne, a srác más nyelvű, most mindent lefordítani csak ide hosszú lenne. Akármi ötlete van akárkinek jöhet.
2019. máj. 6. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hobbi, milyen filmeket/sorozatokat néz, mennyire fontos számára az egészséges életmód, mennyire motivált, mik az életcéljai, szeretne-e családot, szeret-e a természetben lenni, mennyire osztja be a pénzét, mi a 3 legfontosabb dolog az életében, sorolja fel a negatív tulajdonságait, szereti saját magát? , szokott önismerettel foglalkozni, milyen könyveket szeret olvasni, mi volt élete legszomorúbb eseménye, mi volt az oviban a jele, mit jelent számára a békés-harmonikus élet
2019. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz, ezeket már mind tudom róla, 3 pont kivételével, azokat valahogy belefűzöm, köszönöm! :)
2019. máj. 6. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Bele vagtad a fejszédet egy nagyon görcsös fába mivel nem hogy csak táv kapcs hanem távkapcsolat egy külföldivel csak vigyázz nehogy komolyabb legyen és akkor már azon fog katogni az agyad...


De pl 60 dolog az nagyon sok... most le írod az összes testi kapcsolatot érzelmi kapcsolatot ajándékokat kenyesztetést randikat stb de ez még szerintem még mindig nem 60-an...

2019. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szlovákiai magyar vagyok ő pedig szlovák. ;) De ez csak írkálás, semmi több amúgy is.


Igeen szerintem is nagyon sok, kíváncsi vagyok ő miket talál ki.

2019. máj. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!