Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az, hogy a szinglinők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a szinglinők többsége valentin nap alkalmával 3x jobban vágyik a kapcsolatokra? Mit gondoltok (főleg nők)?

Figyelt kérdés
Mert van egy ilyen elképzelés, hogy azok a szingli nők, akik a valentin napot egyedül töltik(nincsenek kapcsolatban), azok könnyebben mennek bele kapcsolatokba ezen a napon. Igaz lehet vagy csak egy újabb butaság? Mert vitatkoztam már erről ismerőseimmel...
2010. júl. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megmértem, csak 2,73-szor.
2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maximum kétszer.
2010. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi azon szoktunk vitatkozni, hogy melyik a jobb sör.
2010. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem nyár közepén gondolkodnék ilyeneken...
2010. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval... :D
2010. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne várj valentin-napig. ;D
2010. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nyáron gondolkodok ilyeneken, nem várok addig és kapaszkodj meg nincs bajom párkapcsolatilag sem... Csak valamiért szóba került... Am lehet, hogy több pasit motiválnátok, ha pozitív dolgokat írnátok ide XD Lehet, hogy pont a következő nagy szerelmed fog akkor leszólítani... :)
2010. júl. 22. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én szingli lány vok, és nem vettem észre h akkor jobban vágynék rá :)
2010. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember aki egyedül van 3x jobban vágyik akkor egy kapcsolatra hisz mindenki aki abban él boldog meg mosolyog és az egész köcs*g média azt szajkozza hogy Valentin nap szerelem de jó te meg ott vagy egyedül....
2010. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!