Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor beszéltem a férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszéltem a férfivel aki tetszik. Közelebb lépett hozzám én meg hátraléptem egyet és elfoldultam. Miért tettem ezt? Mit tegyek hogy máskor ne csináljam ezt? Most mit gondolhat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
rájöttél, hogy nem tudsz helyesen fogalmazni, ezért így "menekültél".
2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
AZ lehet a baj, hogy CSAK tetszik, nem akarsz tőle komolyat.
2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te súlyos gondokban szenvedsz!

Nem mondta még anyukád h előbb írni tanulj aztán pasiz?

2010. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17:37 pedig vonzodom hozzá mit tegyek hogy máskor ne kövessem el ezt a hibát?
2010. júl. 22. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, hogy ne lépj hátra, ne félj tőle, lehet hogy csak automatikusan léptél hátra, de ha igazán tetszik, engedd, hogy a közeledbe férkőzzön:)
2010. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen automatikus volt.de ezt hogy tudom kivédeni?
2010. júl. 22. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Állj a falhoz, hogy ne tudj hátrálni, vagy ne ismerkedj emberekkel!
2010. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivédeni?? Ugyan már.. mondjuk széken ülve beszélgettek, de akkor is furcsa, hogy csinálsz valamit és nekünk kell megmondani,hogy miért csináltad.
2010. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért léptél hátra amikor ő közelebb lépett mert belemászott a személyes teredbe. ( Ez azért következett be mert még nem álltok érzelmileg közel egymáshoz) Ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni mert automatikus reakció, ha viszont nem lépsz hátra kényelmetlenül fogod magad érezni.
2010. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!