Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 30 éves férfi a szülei pénzén nyaral?

Figyelt kérdés
A férfi akivel randizom és ismerkedem rengeteget utazik. Nem évi 1-2 nyaralásról van szó, hanem 5-6-ról is akár. Mindig külföldre megy, gyakran jár egzotikus helyeken is. A férfi elmondta nekem, hogy imád utazni, de magának nem tudná megengedni és a szülei fizetik. Nem tudom, hogy ezek után mennyire tudok rá férfiként tekinteni. Ha az éves nyaralásába beszállnak a szülei azt talán el tudom fogadni, de ha nincs pénze évi 5-6 luxusnyaralásra, akkor nem kéne a szülei jóindulatát kihasználni. Egy ilyen életszínvonalat ráadásul én se tudnék fenntartani. Nekem elég egy évben egy, vagy maximum két nyaralás és ennyit meg is engedhetek magamnak. Neki viszont láthatóan többre van igénye, mint amit meg tudna engedni vagy reális lenne.

2020. febr. 9. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Utazásra kinek ne lenne igénye? :D

Másrészt ha vagyonosak a szülők, és a gyereknek nem megy úgy a szekér akkor jobb esetben később is támogatják ez nem új keletű dolog és nem csak vagyonosoknál van így.


Ha neked olyan pasi kell, aki ezt maga tudja kitermelni, szerintem keress olyat. De kár rugózni azon miért van ilyen is.

Van ezermillió dolog ami nem tetszik nekünk, de mindenen fenn akadni, sztem szintén kivetni való dolog - pl részemről. :D

2020. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ugyan mi normális már?
2020. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nehezen esik komolyan venni.
2020. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Más f..szával könnyű verni a csalánt.
2020. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
58%
Szóval nem normális.
2020. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen elég ciki a szüleid pénzéből nyaralni. Egyáltalán nem gondolom férfiasnak.
2020. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagyonos szülők. Nem smucigok. Kell ennél több? Őszinten nem értem mi a gond.

Jobban szeretnél olyan srácot, akinek a szüleinek egy vasa sincs és ahol természetesen az anyuka htb 0 forinttal az apuka meg valami gyárban nyomja nettó 180 - ért?

2020. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán nem,de a lelkiismereted tudja a választ.
2020. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!