Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi Valentin-napon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi Valentin-napon?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz az első randink, ráadásul Valentin napon:) szerintetek vigyek neki valami ajándékot? Tudom hogy gáz ajándékot vinni, de szeretnék neki örömet okozni ;D

18/F


2020. febr. 10. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát max egy csokit. De jelképeset. Azt is poénból... érezze hogy poén.
2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszonnyal szilveszterkor volt első randink és vacsorázni vittem. Igaz, 28 voltam és nem 18, de külön ajándék nem volt. :)
2020. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretnél neki természetesen miért ne? Veszel neki egy macskanyelvet (az egy csoki), vagy valami aranyos "lányos" édességet. (Ha lehet ne fa.z nyalókát)
2020. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami aprósággal meglepheted, ha szeretnéd. Egy szál virág, vagy valami édesség, ahogy már írták előttem. De tényleg csak valami jelképes. Lehetőleg ne valami nagyon rózsaszín, túl Valentin napos dolog legyen szívecskékkel. Csak valami egyszerű, apró csomag legyen, ami befér egy táskába. Ne valami nagy dobozos bonbon, amit hurcolhat egész idő alatt a kezében.
2020. febr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a gá!
2020. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Z
2020. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy szál virág vagy csoki elég 😎 sok sikert
2020. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. febr. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!