Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben: adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy fiút, akiről csak arcképek voltak kinn, de nagyon megtetszett a mosolya, így jobbra húztam. Elkezdtünk beszélgetni, örültem, hogy végre valakivel lehet érdekes témákról hosszasan beszélgetni, nem csak a felszínt karcolgatni. Végül elhívott randizni, nagyon izgatott voltam és vártam, hogy végre élőben is láthassam. Egy cukrádzdába beszéltük meg a találkozót. Amikor odaért kisebb sokkot kaptam, ugyanis kiderült, hogy mozgássérült és egy autóbaleset miatt derektól lefelé le van bénulva. Ez az arcképein nem látszódott, valamint a chatelés során egy szóval sem említette, így eléggé átverve éreztem magam. A randi maga jól sikerült, de nem tudom, hogy képes lennék-e ekkora terhet cipelni. Fogalmam sincs, hogy egy ilyen emberrel hogy néz ki a mindennapi élet, egyáltalán van-e merevedése, képes-e szexelni, de ilyeneket nem akartam tőle az 1. randin kérdezni. Valaki járt már mozgássérült emberrel? Mik a tapasztalatai?
2020. febr. 14. 08:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Pont az ilyen esetek miatt nincs értelme a netes társkeresőzésne! Az online világban senki sem az, akinek te gondolod.
2020. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes mindig az arc fotó mellé teljes alakosat is kérni!

Valószínű azért nem mondta el, mert akkor nem mész el.

2020. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van igazság abban, amit leírtál, de nem valaszoltál a fő kérdésemre.
2020. febr. 14. 08:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt korrekt a srác részéről hogy megtévesztett. A személyisége valószínűleg szimpatikus számodra, pont ezért randiztál vele. Teljesen megértelek abban, hogy szeretnéd előre tisztázni mire képes fizikailag és mit tud nyújtani számodra, ezt mindenképpen érdemes az elején tisztázni.

Sok dolog van amiről le kell majd mondanod, de a fő kérdés az, hogy a te értékrendedben ez milyen fontossággal bír, ha nem tudod ezt nélkülözni, akkor ne menjél bele a kapcsolatba!

41F

2020. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
A srác így szűri a nőket. Nyilván ne én mondjam meg, hogy te melyik csoportba tartozz.
2020. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat en megertenem ha nem adnal neki. Megemlithette volna hogy mi a szitu, es megadni a dontes lehetoseget, hogy vallalsz e ekkora terhet. Lenyegeben egy szamodra idegen ember miatt nem kell aldozatot hoznod. Es ezt ugy mindom higy nekem is van egy kis figyatekossagom, mielott belem allna valaki, hogy kicsit sem erzem at.
2020. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre nem kaptál választ, de hát ezt neked kell tudnod, érezned!

#2

2020. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#2: Általában szoktam kérni, vele azonban olyan jót beszélgettem, annyi közös volt bennünk, hogy fel sem merült bennem ilyesmi, max. arra tudtam gondolni, hogy nincs kigyúrva és ezért kicsit szégyenlősebb.
2020. febr. 14. 08:20
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Miként mennek nála a korlátozottságából adódó dolgok, arra csak ő tud rá válaszolni.

Ha ilyen kellemes a társasága számodra, akkor barátkozz vele, aztán majd az idő eldönti, hogy mennyit ér neked.

#2

2020. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha már az elején valamiben átvert, várható bármilyen téren korrektség részéről a továbbiakban?

Aligha. :(

2020. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!