Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? Adjak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Adjak esélyt ennek az ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben társkeresőn megismertem egy férfit. Elég fura alak, de jól el lehet vele beszélgetni. Tervezzük is a randit. De nemrégiben mesélte hogy az apja alkoholista és problémája van a törvénnyel. Ráadásul semmi végzettsége. Mi van ha a férfi is ilyen? Plusz dohányzik és hetente a haverokkal iszogat ő is.

Mennyi az esélye, hogy a pasi normálisabb ember mint az apja?


28/N


2019. jan. 2. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizárt. Még ha normálisabb is, végzettseg nélkül és heti piálással? Szóba sem állnék vele.
2019. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az édesapja a végzettség nélküli. De a pasi is iszogat hetente. Félek, ő is olyanná válik mint az apja.
2019. jan. 2. 01:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bátyám is olyan volt, hogy iszogatott a haverjaival sokáig. Tény, szét mentek a feleségével aki volt neki, de akkor sem volt alkoholista és nem is ezért lett vége a kapcsolatnak. A nő amúgy is meglopta nem egyszer a házasságuk alatt.

Viszont most már új felesége van, és mellette is ritkán de iszik, sőt a felesége vesz neki sört. DE nem iszik úgy mint régen. Nem is járnak már bulizni se, mert nem abban a korban vannak már. Bátyám most már 39 éves éves, idén lesz 40.

2019. jan. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig szabad megitélni az embert a családja alapján.

Apám alkoholista, semmirekellő, nem is igazán tartjuk a kapcsolatot, mert anyuval elváltak.

Én viszont rendes becsületes dolgos ember vagyok, max bulin iszok. Szal teljesen független hogy apám milyen.

28F

2019. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy esélyt megérdemel.

Elmentek randizni és ha megerősíti kételyeid, akkor egyszerűen megmondhatod, hogy köszönöd, de részedről ennyi volt.

2019. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy megéri adni esélyt neki.

Ha beszélt erről, nem hinném, hogy ő is ilyen. A végzettség meg nem minden.

2019. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!