Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek ennek a 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ennek a 31 pasinak a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk. Viberen és webcamon beszéltünk minden nap. Még soha nem taliztunk. Egyik nap írt valami jövőbe mutató üzenet, ami miatt én kinevettem. Írtam is, hogy nem bántásból nevetem ki, de kicsit vicces ilyet úgy leírni, hogy soha nem is találkoztunk és lehet élőben nem is lesz kémia. Erre utána elkezdett egyszavas válaszokat adni, amit már eleve kifogásolt azoktól a lányoktól, akikkel előttem beszélt. Ezt szóvá tettem neki és egy kicsit kiosztottam, hogy nem az óvodában vagyunk, nem kellene megsértődni, mert mondtam, hogy nem az volt a szándékom. Rá is kérdeztem, hogy most komolyan megsértődtél. "Meg." Most pár napot vártam, hátha átgondolja. Most ráírtam, hogy sikerült átgondolnod a viselkedésed? Magadnak köszönheted, hogy most így vagyunk. Erre fogta és letiltott. Most nem is értem, milyen férfi az, akivel ennyit nem lehet megbeszélni. Vagy rosszul látom? Ezt gyerekesnek tartom. És akkor panaszkodik, hogy 2 éve nincs kapcsolata :-o

2020. febr. 15. 17:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*31 éves
2020. febr. 15. 17:55
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyre több az elmezavar és a netes kommunikálás csak gerjeszti ezt.
2020. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Örülj neki hogy letiltott,ne sírj utána.Ez még nem nőtt fel.
2020. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem, hogy szóra sem érdemes!
2020. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekes
2020. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem felnőtthöz méltó viselkedés, de te sem voltál kedves...
2020. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Óvoda, de Te is... Beleültél ugyanabba a homokozó a...
2020. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki őt a fejedből, de végleg!
2020. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Te bunkó vagy, ő gyerekes.
2020. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de en se szeretnem, ha valaki igy kioktatna, aztan amikor ez nem tetszik, meg le is kezelne, hogy

" sikerült átgondolnod a viselkedésed? Magadnak köszönheted, hogy most így vagyunk."

En is tiltottalak volna.


Az a velemenyem, hogy mindketten jol jartatok, hogy mar nem vagytok kapcsolatban, mert nem illetek ossze.

2020. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!