Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek ennek a 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ennek a 31 pasinak a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk. Viberen és webcamon beszéltünk minden nap. Még soha nem taliztunk. Egyik nap írt valami jövőbe mutató üzenet, ami miatt én kinevettem. Írtam is, hogy nem bántásból nevetem ki, de kicsit vicces ilyet úgy leírni, hogy soha nem is találkoztunk és lehet élőben nem is lesz kémia. Erre utána elkezdett egyszavas válaszokat adni, amit már eleve kifogásolt azoktól a lányoktól, akikkel előttem beszélt. Ezt szóvá tettem neki és egy kicsit kiosztottam, hogy nem az óvodában vagyunk, nem kellene megsértődni, mert mondtam, hogy nem az volt a szándékom. Rá is kérdeztem, hogy most komolyan megsértődtél. "Meg." Most pár napot vártam, hátha átgondolja. Most ráírtam, hogy sikerült átgondolnod a viselkedésed? Magadnak köszönheted, hogy most így vagyunk. Erre fogta és letiltott. Most nem is értem, milyen férfi az, akivel ennyit nem lehet megbeszélni. Vagy rosszul látom? Ezt gyerekesnek tartom. És akkor panaszkodik, hogy 2 éve nincs kapcsolata :-o

2020. febr. 15. 17:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Gyerekes volt, megsértődött a semmin. Én nem kioktattam, igazat mondtam. Az más kérdés, hogy nem tudta elfogadni az önérzete. Mivel nem én voltam az, aki egyszavas válaszokkal kezdett operálni, hanem ő. Megérdemelte és ő volt az okozója. Én megakartam vele beszélni.
2020. febr. 15. 19:12
 12/23 A kérdező kommentje:
És nehogymár én legyek a hibás azért, mert elmondtam a véleményem, hogy gyerekes. Neked is elmondtam volna utolsó, kíméletlenül, ha tetszik, ha nem. A negatív kritikát is tudni kell viselni, pláne, ha igaz....Bár sokaknak sérti a fülét és inkább a képmutatást választják. Na ez nem én vagyok.
2020. febr. 15. 19:18
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
A fickó gyerekes és értelen. Te pedig bunkó és érzéketlen vagy. A kellemetlen kioktató stílusodból az jön le, hogy elég nagy lehet az arcod. Én nem csodálom, h9gy mindketten szinglik vagytok. :D
2020. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

Azert meg van a modja annak, hogyan kozold, ha nem ertesz egyet valakivel.

Nem kell kiosztani, legyerekesezni, nem kell a felsobbrendu pitsat jatszani.

Mindegy.

A valaszomat atfogalmaznam. A pasi szerencsesen megmenekult egy harpiatol.

2020. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14. Egytől egyik gyerekes hül.yének gondolok mindenkit, aki így és ilyen okból kifolyólag tiltogat le másokat. Amúgy ezt kár volt megjegyezned utolsó, mert te is ilyen gyerekes , óvodás, bugyuta faszi lehetsz, mint ő, akinek csak a saját egoja számít, a másikat meg nem nézi.
2020. febr. 15. 19:24
 16/23 A kérdező kommentje:
Úgyhogy valószínűleg te sem dicsekedhetsz túl nagy jellemmel, inkább magasfokú jellemtelenséggel. Gratula. Durva, hogy még büszke is vagy rá és el is dicsekszel azzal, hogy így jársz el te is... xD Ezeket hívom én IQ nulláknak. Normális férfiak nem tiltogatással oldják meg a problémáikat. Csak a szerencsétlenek.
2020. febr. 15. 19:28
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

Kicsikem, 38 eves no vagyok, szoval tudom, hogy kell banni a ferfiakkal. Tudom, hogy mit keresnek, es mit szeretnenek egy notol.


SENKI nem szereti, ha kinevetik, ha viccesnek tartjak, ha valamit szeretne a jovoben.


Ez nem gyerekesseg a reszerol, hanem menekules egy olyan notol, akiben nem sok empatia van.


Mint irtam, en is letiltottalak volna, mert ugy latszik, hogy inkabb te zaklattad meg uzenetekkel.

Amugy csak fogom a fejem, hogy tenyleg nem erzekeled, hogy mennyire lekezelo ilyet irni, hogy

" sikerült átgondolnod a viselkedésed? Magadnak köszönheted, hogy most így vagyunk."


Letiltott, hogy ne is tudj rairni tobbe, szerintem totalisan ertheto.

2020. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Ja es a normalis ferfiak menekulnek az olyan noktol, mint te.
2020. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Én most töröltem magam az egyik chatelős társkeresőről. Rengeteg a frusztrált pasi. Pár tapasztalat: - Kér képet. Mondom előbb kicsit beszélgessünk. Erre a legmocskosabb stílusban "biztos dagadt, hájas disznó vagy" stb.. bezártam a csevegőt. Döbbenetes volt számomra az a kirobbanó düh és agresszivitás. - 2. Eljutottunk a telefon beszélgetésig. Világos lett számomra, hogy nem őt keresem. Mondtam mégse találkozzunk. Ezután még hívogatott voltam minden K.. meg r...Aztán letiltottam. 3. Amikor esetleg már a taliról van szó. Elkezd szexről beszélni. Én mondom, az első randi nálam nem arról szól, akkor kilép. Szánalom az egész. Tapasztalatom: Az életben kell ismerkedni. Én biztos nem leszek többet társkeresőn.
2020. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Álmodozó típus és a "lehet nem is lesz kémia" kijelentéseddel összetörted a szépen felépített álomképét "Rólatok". Ő már elképzelt téged kb. mint élete párját, feleségét.


Én is ilyen voltam régen (kb. 20 évesen), de már kinőttem. Éppen ezért szoktam le a netes ismerkedésről, mert ott csak álomba ringatja magát az ember, feleslegesen.

2020. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!