Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zajlott a leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott a leggázabb randitok?

Figyelt kérdés
Mikor történt, mennyi idősek voltatok, mi történt, beszéltetek e utána, azóta láttátok e az illetőt, és azóta "hol" van az illető vagy mi van vele, ha tudsz róla? Ha csak egy gáz internetes beszélgetés volt, ahol botrányos dolgokat írt és emiatt találkozó se lett, azt is leírhatjátok :DD
2020. febr. 16. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
3 perc utan mndtam a csajnak h lelepek
2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
16 voltam, megismerkedtem egy sráccal, elhívott randizni. Találkoztunk, beszélgettünk, megtörtént az első csók, de végig azt éreztem, hogy nagyon feszélyezett a fiú, mintha nem merné elengedni magát. Aztán egyszer nevetett egy nagyot... És én megláttam az undorító, rohadt fogait, és ledöbbentem. Konkrétan majdnem öklendezni kezdtem, mondtam, hogy azonnal haza kell mennem, az indokra már nem emlékszem. Soha többet nem vettem fel a telefont sem neki.
2020. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Gáz netes levelezés: A csaj bevallotta, hogy pár éve még pasi volt. Átműttette magát. Ha érdekel meg tudom adni a facebookját.
2020. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

#3 Minek akarod megadni a facebook-ját? Mutogatni, mint valami vásári majmot?


"Hé, emberek, itt van egy a több ember közül, aki nem érezte jól magát úgy ahogy van, ezért átműtette magát! Tessenek már röhögni!"


Vagy ezzel mi a célod?


Oké, ha ez téged zavar és taszít, akkor semmi baj, a te dolgod. Nekem a szőke pasik nem jönnek be (kapcsolat szempontjából).


De bevallotta még a netes levelezés során, nem árult zsákbamacskát. Nem az volt, hogy csak később derült ki róla.

2020. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
4 nek: Ja csak hetekig átvert, hát köszönöm.
2020. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem hülyíteni akart; szimplán nem meri bevallani minden random idegennek, kicsit várnia kellett hogy nőjön a bizalma feléd.
2020. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Jól van, most jobb kedvemben találtál, nem küldöm el neki. Egyébként fogorvos, és nem mondanád meg, hogy pasi volt. Ezentúl minden fogorvos nőre sandán fogok nézni.
2020. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Viszont megmutatta a régebbi fotóit. Még most is a hányinger kerülget.
2020. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Alig szólalt meg. Konkrétan csak én beszéltem, pedig nem vagyok nagy beszédes. Aztán felmentünk hozzá és téveztünk 🤦
2020. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, miért léptél le?
2020. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!