Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életed legkínosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legkínosabb, leggázabb, legcikibb, legrosszabb randija?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok válaszát egyaránt várom
2019. jún. 27. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Tinderről volt, és egy padon ültem amikor a srác odajött, rá vártam de azt hittem egy hajléktalan akar kéregetni, mert annyira ápolatlan volt. Aztán mire leesett, hogy ő az már álltam és elindultunk, 3 órát töltöttem vele és végig féltem, h ismerősök meglátnak minket.
2019. jún. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem tudom, mennyire számít randinak, de...Egy fiúval ismerkedtem neten, aki elhívott randizni. Én ott voltam a megbeszélt helyen már kb. 20 perccel előtte, és vártam. A megbeszélt időpontban még nem volt ott, de gondoltam lehet, csak dugóba került, vagy valami más történt, szóval vártam még kb. 10-15 percet. Persze hiába. Végül felmentem a netes oldalra, ahol beszélgettünk és kérdeztem, elfelejtette-e, de nem is válaszolt, szóval kb. 4-5 perc várakozás után végül hazamentem...Amikor hazaértem, ismét felmentem, hátha írt azóta, hogy mi történt...Ekkor megláttam, hogy letiltott :D

Azóta se beszéltünk és fogalmam sincs, miért csinálta. De amúgy rohadt kínos volt, ugyanis tényleg elhittem, hogy kedvel és a "randi" időpontja előtt hónapok óta beszéltünk, szóval beavattam egy csomó dologba az életemmel kapcsolatban..

L

2019. jún. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Igazából mi még a randiig se jutottunk el, de olyan vicces utólag már.

Még csak neten beszélgettek a pasival, mikor szóba kerül, hogy kinek milyen autója van. Nekem egy Honda civicem van. Mikor ezt megtudta, elkezdte fikázni, hogy: Honda de legalabb ronda. Meg milyen talicska autó.

Én csak merev arccal bàmultam, mint valami lufinyúl, és nem tudtam megérteni miért ír ilyeneket valaki, aki raadasul találkozni szeretne a ki lszemelt lánnyal.

Aztán persze megkérdezezte, hogy mikor talalkozunk?

Mondom soha :D

2019. jún. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem volt ilyen, mivel kimondottan randira soha nem hívtam senkit. Meg volt a kölcsönös vonzalom, nem kellett soha randi.
2019. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem alkalmi kapcsolat volt. Tudtam, hogy mire számítsak, és mi fog történni, de szex közben elég durva volt a srác és nem volt hajlandó óvszert használni, pedig adtam neki. Utána 3 hónapig el is ment a kedvem a hasonló kalandoktól, és orvosi vizsgálatra is elmentem. Szerencsére rendben volt, azóta meg van már végre normális kapcsolatom.


N

2019. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Meg a masik: beültünk a sráccal egy bárba, de 5 perc után hívta valaki, és ő meg lelépett azzal az ürüggyel, hogy be kell mennie dolgozni sürgősen. Hát szerintem a haverjával meg volt beszélve, hogy hívja fel, és ha nem tetszik neki a dolog, akkor le tudjon lépni...


Egy 3. srác meg akkor mondta le, amikor már ott kellett volna lennie a helyszínen.

2019. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Még középsuliban volt; neten találtunk egymásra, ott értelmes lánynak tűnt. Találkoztunk a buszpályaudvaron, elindultunk egy sétára, én pedig két sarokkal arrébb már azon gondolkodtam, hogy mondjam meg a lánynak, hogy nagyon csinos, nagyon kedves, csak ne szólaljon meg, mert fáj hallgatni azt a sötétséget, ami árad belőle. A randi csúcspontja körülbelül 15 perc után jött el, a következő, egyébként vihogva előadott mondatával: "Az uccsó kapcsim pasival úgy volt, hogy átmentem mind 3 pótvizsgán, és mikor ezt megünnepeltük, úgy berúgtam, már nem is emlékszem, kikkel feküdtem le."

Utólag inkább csak jót mosolygok rajta, akkor kicsit kellemetlennek éreztem.

23/F

2019. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém annyira gáz hogy csak nagyon nehezen merem leírni. 😀Mi még most is járunk randizni a párommal, szóval ez nem egy kezdődő kapcsolat, vagy első randis történet. Három éve volt. Elmentünk vacsorázni, én szerveztem. Nagyon jó volt, Élőzene, szép kilátás, szóval minden ami kell. A kaja is nagyon finom volt. Nem tudom mitől lehetett, mert ugyan azt ettem mint a párom, de miután elhagytuk az éttermet, nagyon sürgősen mosdó közelébe kellett volna jutnom. Persze, éjfélkor Budapest közepén ez nem annyira egyszerű, mert a plázák zárva, nyilvános vécé pedig nincs. Hazáig pedig metróval kellett menni. Életem leghosszabb metrózása volt. Végül szerencsére hazaértünk, nem lett gond, de a mozgólépcsőn felfelé már sírtam és azok akik még akkor arra jártak, csak néztek hogy mi bajom van.
2019. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Első randin moziba mentünk. Megittam 7 dl üdítőt. A filmnek későn lett vége, már majdnem üres volt a pláza. Alig bírtam ki a wc-ig tartogatni, mire berontottam az első fülkébe, már lent volt a nadrágom. (Ugye tudjuk hogy minél közelebb vagy a wchez, annál jobban kell pisilni)

Letudtam a kisdolgom, húzom le a wc-t, akkor láttam hogy benne volt egy orbitális f*s. Hát mondom én nem kezdem el más piszkát eltakarítani,remélem nem látja meg senki hogy én jövök ki a fülkéből.

Nyitom az ajtót, félúton elakad.. A takarítókocsiban. A takarítónő benéz a fülkébe, majd elkezd kiabálni hogy OTTHON IS ÍGY HAGYOD MAGAD UTÁN? Mondtam neki hogy nem én voltam eskü, és elkezdtem gyorsan kislisszolni a mosdóból. De neki ez nem volt elég, jött utánam hogy PONT MOST TAKARÍTOTTAM NEM VOLT ITT SENKI NEKEM NE MONDD HOGY NEM TE VOLTÁL, OTTHON IS ILYEN MOCSOKBAN ÉLSZ BIZTOS. Fújta ezt egészen addig, míg oda nem értem a randipartneremhez, aki a folyosón várt.

4 éve tart vele. :D

2019. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Amikor végig a láb körmeim nézte.Rendesen frusztrált és nagyon kínosan éreztem magam,mert nem tudtam,hogy vajon a körmeim után ítél e meg

A körmeim rendben voltak,csak elég nyomasztó randi volt

2019. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!