Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vehetem komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vehetem komolyan a párom, ha ő eleinte csak azért randizott velem, mert kíváncsi volt milyen egy duci nővel?!

Figyelt kérdés

Bevallotta, hogy igazából kíváncsi volt milyen lehet a szex egy duci nővel. Neki élete a sport, állítása szerint mindig vékony, sportos barátnői voltak.

Elmondta, hogy ez a dolog kb. egy tesztnek indult de megkedvelt, megszeretett.

Én ezt nem tudom kiverni a fejemből, félek, hogy nem tetszem neki fizikailag, szégyenlős vagyok előtte.

3 hónapja vagyunk nagyjából együtt, felvállal mások előtt, tényleg kedves és úriember velem,de nem hagy ez a dolog nyugodni.

Egy ideje már figyelek az étkezésemre,fogyni szeretnék.

28N



2020. febr. 17. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Felvállal, kedves, de a nő már megint agyal...
2020. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ó ha tudnád, hogy a férfiak mikre gondolnak mielőtt összes jönnek egy nővel. Kb de jó kis formás segge van meghívom egy kólára stb. Ezek ilyenek a vékonyakkal is.
2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%

Ha a párod veled van még mindig és el is mondta hogy MEGSZERETETT, akkor miért kergetsz ilyen tevkepzeteket?

Hidd el ha ki akarna dobni akkor ezt nem mondta volna el.

2020. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk hasonló volt a szitu. Én kövér voltam ő átlagos. Azért jött velem össze, mert neki esetei a kövér nők. Ez tartott kb 1 évig. Majd egy betegség miatt jól lefogytam, nagyon sovány lettem. Na akkor kezdett igazán belém szeretni. De nem az alkatom miatt, hanem a személyiségem miatt meg felt, hogy elveszit stb stb. Ennek 5 éve azóta a férjem és jól megvagyunk.
2020. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Csinlalj zsiregeto sportot rendszeresen,meg szedjel zsiregeto tablettat. De ne gorcsolj azon h elhagy. Csak rombolod vele a kapcsolatod. Csak lazan!
2020. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
És ha nem tetszett volna neki? Akkor dobott volna, mint egy használt zsepit? Szerintem ez az emberi viselkedés nagyon undorító.
2020. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Az helyett hogy orvendenel hogy oszinte, es elmond neked ilyeneket es SZERET is itt nyavajogsz...
2020. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2020. febr. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ő mennyivel van előrébb, hogy ezt így bevallotta Neked? Sosem értettem az olyan "őszinteséget", amikor tök mindegy, csak én megmondjam az igazat, a másik hogy összeomlik, az már nem számít. Tartotta volna meg magának. Én kidobnám.
2020. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek hasonló szitut, a fickó megmondta pár randi után, hogy ő vékonyabb nőt akarna. A csaj kidobta, aztán a manus mégis visszajött, csokor, lánykérés. Házasok jó pár éve, de a nő sokat aggódik a súlyán. Kinek mi fér bele! Én nem tűrtem volna el ezt és azt sem, amit te írsz.
2020. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!