Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresőn csak duci lányok találnak be, a való életben viszont "normál (abb) " lányokkal van kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Amely kapcsolatok aztán mindig tönkre mennek..de valamiért a társkeresőkön(twoo.badoo) általában a dagadt lányok írnak rám. Pedig állítólag nem egy ágrólszagad kínézetem van,és nem is átlagos(nagyképű szöveg,de amúgy valami ilyesmi az igazság "elméletileg").

A kapcsolataim egyébként tönkre mennek,mert képtelen vagyok elfogadni a női szuverenitást.(érts ez alatt Facebook fiókot,férfi virtuális,nem-virtuális ismerősöket,ha nincs tudomásom hol tartózkodik,kivel,mit csinál,stb)

Sok kapcsolatom volt relatíve,volt néhány amelynél alapíthattam volna családot is(25 vagyok),de mind tönkre ment,igazából én miattam,az utolsó kapcsolatomban visszafogtam magam,de végül kicsordult hogy a lány egy exével dumálgat,amíg én épp vezetek haza...és akkor dobtam őt,de megbántam,mert szép volt és érted...jövő-"képes",anya-alkat,stb..

Valami olyasmi tanácsot kaptam,hogy "engedjem kicsit jobban a nőket,és akkor jobban fognak szeretni",vagy micsoda. Mindig azt mondja aki ismer/-nek,hogy kapcsolatot kialakítani tudok,fenntartani nem sajnos...

Egyébként az ilyen fiúknak,akikben még élnek "elemi ösztönök",természetes indulat,"birtoklás"-nak nevezett dolog,ami régen természetes volt,szerelem,család,szóval régebben volt katonaság,és ott kiélték a sok sz*rt,aztán a nők is normálisabbak voltak,nem?

Igen,itt két "kérdés" van...bocsi..


2020. jan. 23. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Énem nem ismerek dagadt nőket, mert mindegyikkel tudok mit kezdeni, nem gyenge amcsi p.rnón nevelkedtem, mint annyira sokan.
2020. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy fotogén.
2020. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teltebb lányokat lenézed, őket semmibe veszed, sajátmagadat se fogadod el...
2020. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert társkeresőn egy átlag nő annyi nyalást, rsjongást kap, hogy <behelyettesítendő az aktuális divatos, imádott szépfiú híresség> alá nem adják.

A ducibbak viszont nem kapják meg ezt.


#4 te se magad, ezért őrülsz meg a híres fitnesszes véleményétől pl.

2020. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!