Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefordítaná valaki ezt pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefordítaná valaki ezt pasi nyelvre? (lányok, kérlek! )

Figyelt kérdés

Lényeg:

Megkérdeztem alányt, hogy mit gondolna arról, ha mi ketten járnánk meg stb. Szeretne-e többet?

Válasz: "nem, nem tudja, nem kell most pasi!"


20éves, nagyon "kedveljük" egymást. Ill. neki is voltak már célozgatásai, hogy mi ketten, meg nem akar elveszíteni... :P

(pár hónapja történtek ezek)


Ezt egyszerű pasi nyelvre lefordítaná nekem egy lány? :)

Vajon most megkérdezzem tőle újból?? (Meg szeretném kérdezni!)

Egyszerű, szerény lány, lehet, hogy nem is lépne magától, és én meg nem akarom elveszíteni, de elijeszteni sem... :((


Nagyon köszönöm!!


2010. júl. 23. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bizonytalan vagyok vagy mégsem?! -tipikus esete,azaz magam sem tudom,hogy mit akarok,mindenesetre udvarolj tovább,mert az jót tesz az egómnak.
2010. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félénk, és nem tudja eldönteni, hogy mit szeretne.


De az is kiderült soraidból, hogy ő is "kedvel" :D téged. Szóval az biztos, hogy ő nem közönbös irántad. (:


Ne így kérdezd meg megint, hanem hagyd, hogy teljen az idő, legyetek többet együtt, beszélgessetek, stb, és kicsit később visszatérhetsz majd erre újból, hogy megkérdezd!


Remélem segítettem.

18L

2010. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ahham, kezdem kapisgálni. Amúgy egyáltalán nem egy pasizós típus. Túl okos is hozzám, igazi könyvmoly féle.... Logikáját sohanem fogom megérteni. Engem meg pont az ilyen csodabogarak vonzanak (ez áldás és átok egyben) :)
2010. júl. 23. 22:02
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

ez tipikus szöveg h nem akar tőled semmit. nem kell ezt forditgatni. én meg mondtam már ezt lánynak...

20F

2010. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
... és tudom, hogy nem közömbös irántam. Nehéz elmagyarázni miért ,de ezt biztosra tudom! Lehetetlen helyzet :(
2010. júl. 23. 22:03
 6/18 anonim ***** válasza:

22:00 vagyok!


Ugyan, dehogy lehetetlen. :)

Csak adj neki időt. Szerintem meg fogja érni.

Csak mivel "nem az a pasizós típus", ezért fél kicsit tőle.

Amúgy volt már pasija?

2010. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
bizonytalan, fél. az elsőnek van igaza, szerintem.
2010. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
"Amúgy volt már pasija?" - tudtommal nem :S
2010. júl. 23. 22:07
 9/18 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet, biztos a félénkség.


A hétvégén terveztem újra óvatosan felhozni a kérdést, szóval szerintetek ne kérdezzem? Hogy kérdezzem...?

2010. júl. 23. 22:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyerünk kicsim, erőlködj még egy kicsit!
2010. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!