Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy lány akit egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány akit egyáltalán nem ismerek, nem találkoztam vele személyesen, de Facebook alapján tetszik nekem, bejelölhetem?

Figyelt kérdés
Sosem csináltam ilyet, de nagyon szimpatikus a fotók alapján, szolid aranyos kedves arcú. Szívesen beszelgetnék vele, de semmit nem tudok róla és csak ez az egy járható út van úgy tűnik. Szerintetek belevaghatok, nem fura ez így? Vagy ti mit tennétek ebben az esetben?
2020. márc. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja semmi.
2020. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy próba szerencse a dolog, de igazából másképp nem lehet próbálkozni. Gondolom csak akkor küldene el bárkit egy lány ha nem szimpatikus...
2020. márc. 3. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtorpantak a válaszadások tisztet gyakori!:)
2020. márc. 3. 19:46
 4/5 anonim válasza:
Van közös ismerősötök? Mert akkor azon keresztül megismerheted.
2020. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen van egy srác aki közös ismerősünk, de én annyira nem voltam el a gyerekkel, na meg láttam, hogy a lány elég sok képét lájkolta meg szívlelte, szóval emiatt nem is merném tőle megkérdezni a dolgokat..
2020. márc. 4. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!