Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A volt barátom egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom egyszerre több lánnyal is beszél, derült ki, mikorra gyűrű méretet kért én nem adtam neki meg az újj méretem és később nem szólt azt mondta egyszeri lehetőség volt, nem gondolta komolyan az eljegyzést?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
M?I?V?A?N?
2020. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az, aki egyszerre több lánnyal is beszél, mennyire gondolhatja komolyan a lánykérést?
2020. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2020. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miert beszel masokkal? Nem lehet hogy csak az atlag gyurumeretre kivancsi?


Ha nem akkor megszivtad :) volt, nincs pasid... Mint a piocak racuppannak elobb utobb.

2020. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem gondolta komolyan,ha még tudta volna is csinálni,a többi lánytól se gondolhat komolyat,a barátjának a felesége minden szombat délben hívta telefonon,hogy menjen ebédelni hozzájuk,sokszor beszélnek telefonon,facebookon láttam azt írta, hogy megengedi a barátnőd?Mire gondolhatott a barátja felesége?Sexre?
2020. márc. 3. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

És? A volt barátod. A volt.


Ideje túllépni és neked is a saját életedet javítani

2020. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exed.


Ha megkért volna, akkor most a fejéhez vághatnád a gyűrűt. Ne kattogj ezen

2020. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!