Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki idegenekkel randizgat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki idegenekkel randizgat, most felfuggeszti?

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl.? Alienekkel?
2020. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősökkel más vagy mi?
2020. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy-két volt randipartnerem szívesem felfüggeszteném, de nem tehetem, mert lecsuknának.
2020. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a koronavírusra érted? Én most a "piacon" vagyok úgymond, de jelenleg nem keresek aktívan partner... viszont nem zárkózom el előle. Nyilván tömeges rendezvényekre már nem járok (ami nagy szívfájdalmam, mert imádok színházba, koncertre járni), de annyira még nem pánikolok, hogy ne ismerkedjem csak emiatt vadidegenekkel. Vannak dolgok, amikre azért odafigyelnék, pl. most nem ismerkednék olyannal, akin látom, hogy köhög, tüsszög, minden baja van, és egyéjszakás kalandba nem mennék bele (amúgysem annyira az én stílusom, de azért ki sem zárnám azért a lehetőséget máskor, de most igen), meg olyan emberrel sem ismerkednék, aki tojik az óvintézkedésekre.
2020. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utaztál már metrón csúcsban?

Kb előbb találkozol hordozóval, mint randin

2020. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de azért, mert én vagyok beteg.
2020. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na de én szoktam első randin megcsokolni lányt. s hiába nem köhög attol még lehet virushordozo. merton viszont nem csokolgatom az embereket, de ne is megyek már csucsidőben mikor egymásba lihegnek
2020. márc. 12. 20:19
 8/11 A kérdező kommentje:
kettes ismerősőkkel nem smacizgatok. max a feleségemmel tenném, de azzal meg minek?
2020. márc. 12. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel bárkitől bármikor elkaphatod, nem kell ahhoz csók. Akkor így szépen hermetikusan lezárod magad a világtól? Családoddal sem találkozol? Dolgozni sem mész el? Barátaiddal sem találkozol? Tőlük is ugyanúgy elkaphatod.
2020. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem business as usual, nem randizom, mert nincs kivel.
2020. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!