Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha idegenekkel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha idegenekkel nem szívesen ismerkedtek, akkor hogy lehet titeket megközelíteni?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalat hogy a rendes kedves lányok nem szeretnek vadidegenekkel utcán, suliban ismerkedni. Akkor meg is hogy lehet ismerkedni, főleg ha nincs sok barátom így baráti körből sem tudok ismerkedni.

Szórakozó helyekre ritkán járok de ott is elég rossz a tapasztalat.

És milyen külső belső tulajdonságu pasik közeledését fogadnátok szívesen.

Gáz ha nem álmaitok pasija?

Egy pasi aki már nagyon szeretne barátnőt ^^'


2011. nov. 10. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem a random embereket. De ne feledd, ha közös órátok van, egy szakkörre jártok, stb., akkor nem vagy idegen, hanem csoporttárs. Engem a könyvtárban vagy szerepjátékos eseményeken lehetett legkönyebben elkapni, hajrá!
2011. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak utcán, tömegközlekedési eszközön stb. nem ismerkednék idegennel, suliban teljesen más a helyzet, ha ő is oda jár, akkor van egy közös pont és máris jobban bízom benne.

Nem szeretem ha leszólítanak, mert nekem idő kell a vonzódáshoz, de kifogásom nincs ellene. Külsőre nem létezik olyan, hogy álmaim pasija, ha kisugárzással eléri álmaim hatását, akkor nézhet ki akárhogy.

2011. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerepjátékon engem is el lehet kapni. :)
2011. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerepjáték? ma már minden csaj kocka? na és mi, Wow? :D
2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Élőben gondoltam, rendszeres gépezésre most nem érnék rá.
2011. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet utcán is :) De attól is függ hány éves vagy :) 16/L
2011. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy ne makarnak ismerkedni.Akkor most csajok nem akartok apsit egyáltalán?Aszexuális robotok a nők?
2011. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát én sose magusoztam de sok ismerősöm igen. suliba az a baj hogy akik egyedül vannak azok nagyon távolságtartók, úgy érzem legalább is. amúgy 21 vagyok.
2011. nov. 10. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj oda és próbáld meg. Ne randira hívd, hanem kezdj el vele beszélgetni. Ha tényleg egyedül van és nem csak vár valakire, akkor van esély rá, hogy tényleg örülni fog neked.
2011. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!