Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelen helyzetben elhívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen helyzetben elhívnátok egy nőt/férfit első randira?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek neten egy lánnyal és nagyon egy hullámhosszon vagyunk, egyébként simán elhívnám, de most kicsit bajban vagyok. El hívjam így is, hogy a legtöbb hely zárva van és riogatnak minket, vagy inkább várják?
2020. márc. 16. 18:43
 1/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Simán. Addig alakíts ki valamit, amíg még élünk:D
2020. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el. Nem muszáj ám zsúfolt helyen randizni, mehettek egy külvárosi parkba sétálni, vagy zenehallgatós-kocsikázós estet szervezhettek, esetleg egy szabadulószobába is mehettek, vagy igazából bármit, anyagiaktól is függ. Nem kell ezen annyit pánikolni, csak ne menjetek túlzottan zsúfolt helyre.
2020. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikőtök városában biztos van valami park vagy valami ahol nincs sok ember.
2020. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el sétálni valahova, azt még lehet.
2020. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Séta. Kora délelőtt még vehettek elvitelre egy kávét mondjuk és megisszátok egy parkban.:)
2020. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:
92%
Vagy bemehettek egy patikába, meghívod egy jó neocitranra.
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakas hely nyitva van es nyitva is lesz napkozben. Delelotti randi legyen, fogtok nyitott helyet talalni.
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kreativitással minden megoldható!
2020. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg nem kéne. Ird meg neki, hogy szívesen meghívnad, de a helyzetre valo tekintettel ugy latod , hogy jobb ha még nem találkoztok. Beszeljetek meg egy Skype-randit... Most komolyan, felfogtatok, hogy ennek milyen nagy tetje van? Ez nem rólad szól, hanem a világról, amiben élünk. !!!! Ezt mindenkinek írom, nem feltetlenul a kerdezonek, habem azoknak akik ehhez hasonló "okos" tanácsokat adnak.

Majd meg, ha összedőlt a gazdaság jöttök ide értetlenkedni. Igen, igen csak te... Mert te is felelősséget képviselsz. Nem, a szerelem sem kivétel...

Irom ezt ugy, hogy most szivem szerint en is talalkoznek valakivel...

2020. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de sofőr vagyok, minden nap bejárom az országot, minden megállónál kezet mosok, találkozik naponta több tucat emberrel, gépkezelőkkel, portásokkal, akik szintén rengeteg sofőrrel találkoznak. Miért pont ezzel az egy lánnyal ne találkoznék akkor? Napi 12 órában mehetek szabadon az országban, de arra az egy órára ne üljünk be egy kávéra? Köszi, de nem. Nem max nem lesz puszi meg tapi, de ennyi.

Többieknek köszönöm a választ, a bátorítást, tegnap este randira hívtam és igent mondott, úgyhogy lehet, kicsit túlaggódtam a dolgot.

2020. márc. 17. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!