Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha az első pár randi valamelyikéről 1 órát késne a partneretek? Megvárnátok?

Figyelt kérdés

Szóval megbeszéltek egy időpontot, a másik fél még a megbeszélt időpont előtt jelezné hogy késni fog, de több mint egy órát késne. Mit reagálnátok, ha nem jelezné felétek előre csak a megbeszélt időpont után, hogy késne?

Bevallom őszintén, engem ez annyira kiborított, hogy otthagytam a nőt faképnél és a haverok leh...tek.



2020. márc. 11. 19:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Volt rá példa. Megérte várni.
2020. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mennyit vártál?
2020. márc. 11. 19:49
 3/33 A kérdező kommentje:
Nekem ez azt jelenti, hogy nem volt számára fontos a találkozó, nem indult el időben, nem ezen jártak a gondolatai.
2020. márc. 11. 19:50
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Indoktól függ.
2020. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Bárkivel előfordulhat! Meg jobb ha hozzászoksz, hogy egy nőre általában várni kell! Párom pár percre lakik, mégis mindig legalább 1 órát kell várni rá mire ideér.
2020. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szóval nem is a késés a legnagyobb gondod, hanem, hogy úgy érzed nem vagy neki fontos és hiába vesztegeted rá az idődet?
2020. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
Vannak, akiknek az értékrendjébe simán belefér, hogy késnek, egyszerűen mert lazák és spontánok és nem túl empatikusak, nem túl aggodalmaskodók. Fel sem fogják, hogy másnak egy késés feszültség forrása lehet. Az első pár randin még csak a kezdeti ismerkedés történik, így nem várhatod el egy ilyen lazább életfelfogású nőtől, hogy eddigre rájöjjön arra, hogy egy késés téged kiakaszt. Az elején még sokkal több toleranciát kell gyakorolni, míg ki nem ismeritek egymást. Arról nem is szólva, hogy késés és késés között óriási különbség lehet: más a hanyagságból késés és más a váratlan esemény miatti késés.
2020. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt. Max 16 éves korban még belefér ez a "szabad vagyok és laza" szöveg és azzal takarózás.

De egy normális ismerkedés közben nem fér bele az 1 órás késés.

Főleg nem úgy, hogy nem jelzi időben.

Nyilván nem lenne "pár randi" sem, mert ez instant bann.

Egy ilyen nő nem megbízható ergo semmit nem akarok tőle.

2020. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért reagáltam rá ennyire szélsőségesen. talán azért mert úgy éreztem, hogy nem érdekli. Pontos embernek tartom magam, ha találkozóm van akkor 15 perccel előbb érkezem, ha igazán fontos, akkor fél órával. Engem így neveltek, nem illik elkésni. Ha 5-10 percről lenne szó az még megbocsájtható, de 70 perc nálam már sok. Ezért írtam ki a kérdést, hogy mások hogyan reagálnák le ezt a helyzetet?
2020. márc. 11. 20:04
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer meg, aztán nem hiszem.

Nem csak a nőkre jellemző.

2020. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!