Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randira a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el randira a volt osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Januér 29-én kezdődött az egész, amikor az akkor párom közölte, hogy szakítani akar velem, mert besokallt attól, hogy a munkahelyén ölelgetem. Nem akartam elfogadni, mert egy friss kapcsolatról van itt szó. Kértem bocsánatot meg minden, elfogadta, de korlátozott sok mindenben. A korlátozásokat sem fogadtam el. Így hát letiltott Facebookról, Instagramról és WhatsAppról is. Megszakított minden kapcsolatot velem, felmondott az akkori munkahelyén és el is költözött, hogy én ne keressem meg.


Egyből a volt osztálytársamat hívtam, hogy segítsen nekem és hogy vígasztaljon meg. Azóta rengeteget beszélek vele. Most mér, hogy a volt pérom mér a múlté, azon gondolkodtam, hogy elhívjam-e őt randizni.


Szerintetek jó ötlet lenne a volt osztálytársammal randiznom? Ha igen mit mondjak neki? Milyen ötleteket adnátok?



2020. márc. 17. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobb, mint olyan emberrel foglalkozni, aki nem érdemli meg! Hívd el egy kávéra.
2020. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!