Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A most kialakult helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most kialakult helyzetben milyen randi ötletet javasoltok hétvégére?

Figyelt kérdés

Második randink lenne. Mozik, cukrászdák, kávézók zárva. Ráadásul rossz időt mondanak szombatra. Igazából arra gondoltam, hogy meghívnám magamhoz filmezni, minden hátsó szándék és félreértés nélkül. Jobban kedvelem annál, minthogy bármit is siettessek...


Vagy mit lépnétek a helyemben?

28/F


2020. márc. 18. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Jaj könyörgöm, értsétek már meg, hogy maradjatok otthon. Legalább ezt a pár hetet bírjuk már ki. Addig lesz karantén, amíg elmászkáltok otthonról és lesznek fertőzöttek. De ha neked nem baj, hogy sok ember elvesztette a munkáját is, persze a te magánéleted ennél sokkal fontosabb🤷🏼‍♀️
2020. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Maradjatok otthon.
2020. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
semmilyet. Halasszátok el későbbre. Én sem talizom a Nővel, közös megegyezésünk alapján.
2020. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Maradj otthon.

Tényleg ilyen nehéz felfogni?

2020. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Netflix and chill. ( maybe sex)
2020. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

#1

A karantén nem azért van, hogy ne legyenek fertőzöttek, hanem hogy időben elnyújtsa a járványt, és hogy a hirtelen fertőződés növekedés ne terhelje túl az egészségügyi ellátórendszert. Mert valójában ez az oka annak, hogy sok ember meghal. Olaszországban azért hullanak az emberek, mert nagyon rövid idő alatt nagyon sok fertőzött jelent meg, és emiatt sokan nem jutnak megfelelő kezeléshez.

Valójában nem lesz vége néhány héten belül. Szinte biztos, hogy hónapokig ki fog tartani. A cél az, hogy egyszerre mindig egy bizonyos számú fertőzött legyen csak. Ez a karantén és a lezárások célja. Nem a vírus megállítása. Nem lehet megállítani. Csak lassítani lehet.

2020. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Ebben a kialakult helyzetben nem igazán tudsz randizni mert a legtöbb hely ahova el lehetne menni már zárva van. De remek randi helyszín lehet például a Tesco.


Én egyébként úgy gondolom, hogy pár nap és teljes kijárási tilalom valamint karantén lesz érvényben így csak dolgozni mehetsz, ha a munkahelyed olyan, illetve bevásárolni élelmiszert vagy gyógyszert máshova nem.



Gyalázat, hogy mennyire hülyék az emberek egyébként. Buszon is öregek harckocsival készenlétbe csoportosan repesztenek a piacra mint Schumacher a magadfajta félhülyék pedig randizni akarnak amikor el van mondva, hogy mindent kerüljünk ami nem létszükséglet.


Szerintem mi oda fogunk jutni, mint az Olaszok csak nálunk sokkal többen halnak meg, mert a mi egészségügyünk teljesen gatya ahhoz képest ami ott van. Nem hiszem, hogy túl sok ember szeretné átélni a hónapokig tartó válságot amit igazából mindenképpen át fog, de legalább azt kerüljük el, hogy na haljanak már meg több százan naponta az emberi hülyeség miatt.

2020. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy szerintem semmi baj nincs azzal, hogy találkoztok.. Vagy otthon vagy a szabadban legyetek. Utána meg ne menjetek nagyszüleitekhez stb., ha egymástól elkapjátok és nem mentek sehova nem lehet nagy baj. Ennyire nem kell megállnia az életnek.
2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

#6

De, meg lehet állítani. Kínának is sikerült. Mi más lenne a karantén célja úgy mégis...

2020. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon remélem , hogy nem jutunk el ( vagyis ti , mert én nem Magyarországon élek ) idáig , mint az olaszok.

De ők sem vették komolyan , emlékszem

, jelentek meg a posztok , hogy mennek kirándulni , meg síelni. Mikor már nem volt iskola sem. Tehát nagyjából most Magyarország is ezt csinálja.

De nincs tanulás az olasz peldabol? Én ezt nem értem.

Muszáj hónapokig elhúzni ezt az egészet ?

Lesz egyébként kijárási tilalom , és legyen is minél előbb , mert hülyék az emberek.

2020. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!