Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A most kialakult helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A most kialakult helyzetben milyen randi ötletet javasoltok hétvégére?

Figyelt kérdés

Második randink lenne. Mozik, cukrászdák, kávézók zárva. Ráadásul rossz időt mondanak szombatra. Igazából arra gondoltam, hogy meghívnám magamhoz filmezni, minden hátsó szándék és félreértés nélkül. Jobban kedvelem annál, minthogy bármit is siettessek...


Vagy mit lépnétek a helyemben?

28/F


2020. márc. 18. 21:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
Tököm ki van ezzel a "maradj otthon"-nal.... Nem most kell összehívni a barátokat a világ minden pontjáról, nem most kell világmegváltó bulikat szervezni, nem most kell családi összeröffenéseket tartani stb., magyarul kerülni kell a tömeget, az érintéseket, figyelni kell a higiéniára stb. Viszont szó nincsen arról, hogy kukulj meg a négy fal között, celofánba burkolva zárkózz be egy szekrénybe és az ablakot se nyisd ki szellőztetni... Nálunk is ez megy, ott ülnek az ablakban az emberek és anyázzák, aki kiviszi a kutyát pisilni, borzalom. Szóval nyugodtan ki lehet menni a házból, nyugodtan lehet találkozni egy-egy baráttal vagy rokonnal, ha az nem rejt önmagában semmilyen kockázatot (pl. senki nem járt fertőzött területen, nem került kontaktusba esetleges fertőzöttel, nem tömeges, figyelnek a higiéniára, nem veszélyeztetett a vírus szempontjából stb.) és ettől nem fog kipusztulni a világ. Szóval szerintem valami séta vagy kirándulás a környéken teljesen jó, de akár a filmezés is oké, beszéljétek meg.
2020. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Aki csak kint van az ablaknál az ha tüsszent veszélyesebb lehet, vicc az egész!

Most majd az egész országban megjelennek majd az önkéntes rendőrök, akik osztják az észt.

2020. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
21-es, majd ha kijárási tilalom lesz (márpedig lesz), akkor ezt a posztod átértékeled.
2020. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A kijárási tilalom sem azt jelenti, hogy be kell zárnod magad a lakásba 0-24.
2020. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

24 , kimehetsz a boltba , egy családból egy ember. Aztán mehetsz haza. Vagy akinek olyan a munkája , annak el kell menni dolgozni. De ennyi... Nem tudom mit nem lehet felfogni ezen , és miért nem tudnak kicsit nyugton maradni az emberek.

Én itt ragadtam kint külföldön.

2020. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!