Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalaitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalaitok vannak a Badooval kapcsolatban? Főleg fiúkat, férfiakat kérdeznék.

Figyelt kérdés
Lányként elég sok lehetőségem van. Nektek férfiaknak sok match összejön? Vagy nehéz találni valakit?
2020. márc. 22. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Vicc kategória, mint a Tinder. Ha valaki válaszol, az se tud csak szavakat vagy tőmondatokat írni. De azért megy a rinya, hogyha ezt meg azt írod nem válaszolok.. jobb is lett volna.
2020. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hétig voltam fent. Én az egyszerűbb lányokat kedvelem, de senki vissza sem írt.

Természetesen lehet, hogy pár kamu profilba is belefutottam.

20F

2020. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Én már pár éve abbahagytam, mert az ember idővel megcsömörlik tőle. Nagyon sok nőnek csak úgy lehetett már írni ha az ember előfizet prémiumra, és még akkor sem lehetett korlátlanul írni, hiszen minden nőnek megvolt a "tarifája", amennyirért lehetett neki írni. Csak sajnos ha válaszra sem méltat, akkor ez kidobott pénz. Nem egyszer megjegyeztem, hogy miért nem lehet kreditvisszatérítést adni, ha bizonyos időn túl nem válaszol. Persze a profithajhászás okán az az üzemeltetőnek nem buli. Mondjuk olyannak eleve nem is írtam aki kamugynús, vagy évek óta fent van modell képekkel, ráadásul többszáz kerdit lett volna írni neki.

Volt azért pozitív tapasztalatom is, megismertem pár nőt akivel egész jóban lettem, de igazából akkoriban inkább csak beszélgetni jártam fel, nem párt keresni.

2020. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen érthetően és világosan leírtam mit keresek és mit nem. Kiemeltem h hiszti stb kizáró ok. Match, kérdezem olvasta-e, elolvassa, de h ő hisztis. Akk viszlát.

Kivan irva h minden lényeges, kb mindre rákérdeznek.

Én azt látom magamnál h annak az aránya ahány nőtől köszönök el 5p-2 nap közti időtartamban és ahány valóban határozott szándékú kapcsolatra alkalmas nő volt eddig.. 7 hónap alatt ~600 nőtől köszöntem el, ezek közül egy sem volt aki valóban ugy állt vna hozzá h igen időt energiát figyelmet beletesz, működtetjük, megvan a tűz stb. Ezért jó egyedül is egésznek lenni, beletudok szrni az egészbe, ha nem ott majd máshol megtalálom, vagy megtalál ő engem :D

2020. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Itt pozitív tapasztalatom nem igazán volt, inkább tinderen.


A 3#-as válaszolóval azonos véleményen vagyok és ezek a tapasztalataim is, tehát ezt mégegyszer már én nem írnám le.

Sikerei itt szerintem a nőknek vannak és a férfiak pár százalékának, mármint olyan megegyező siker, mint ami a nőknél jellemző. Ha nem trampli és igénytelen egy nő akkor jobbra pöccinti úgyis mindenki, átlagos külső is elég hozzá.

Ezért elhiszem azt, hogy a nőknek ez jó egoboost, mert a sok lájk meg üzenet érkezik és úgy érzi, hogy mennyien oda vannak érte.

A férfiak többségének nyilván nem ezek a tapasztalatai, ez viszont nyilván nem egoboost lesz, hanem rombolja az egot.


A másik, hogy a férfiak zsebéből húzzák ki a pénzt leginkább, hiszen korlátozottan lehet írni. A nőknek pedig nem kell erőlködni csupán várni a rengeteg lájkot és üzenetet.

2020. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
ugyanolyan, mint bármilyen más társkereső.
2020. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Tinder jobb, de a Badoon is összejöttek dolgok

F

2020. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nos, nekem, ami feltűnt: ugye van az emberek a közelből opció, plusz a látogatókat is lehet látni. Ehhez képest (vidéki nagyvárosban lakom), kb heti egy nő néz meg ezeken keresztül. Ergo semmi idejük nincs saját érdemi keresést folytatni, csak a válogatás, válaszolgatás köti le az idejük javát.


Egy lány ismim fennvan, neki 50 találata/kapcsolata lett kb 1 hónap alatt, férfiként a féléves statom 15.

Akivel lehet is beszélgetni, illetve nőként érdeklődik, azzal sajnos nem egy ligában játszunk, alapvetően.


Megjegyzem, most, így a vírusos helyzetben az emberek a közelben -> újak beállításra baromi sok új regisztrációt dobott fel, ergo megy az unaloműzés karantén idején.


Summázva: férfiként pénzkidobás, a statisztikai esélyek a túlkínálat miatt elenyészőek. Mindenkinek javaslom a közértet, de csak 2m távolságból!

2020. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Rengeteg levélből 1 nő írt vissza, tőmondatokban, és 5 perc után elköszönt.


Ha ismerkedni akarsz akkor használj valami komolyabb társkeresőt.

2020. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostanában ne számíts sok mindenre... amúgy lehet beszélgetni nőkkel, de készülj fel rá hogy melletted másik 5 sráccal is beszélgetnek.
2020. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!