Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire hátrány nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire hátrány nálatok, ha egy lány magas? Pl 180 körüli?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy helyes arcú, meg csinos alakja van cserébe, szóval magasság a fő hátránya. tudom, h nem csak a kinézeten múlik minden, de az első benyomásnál sokat számít...
2010. júl. 25. 21:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
hát ha alacsonyabb vagyok nála - gondolom ez a kérdés alapja - akkor én nem vállalnám be, rosszul lennék ha nekem kéne felnéznem rá
2010. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem csöppet sem zavar, én 177 centi vagyok, de ha a barátnőm 180 lenne nem zavarna, ha magassarkút vesz akkor sem.Számomra nem ezen múlik a kapcsolat, ha szeretem és ő is szeret engem:)

Ne aggódj emiatt, vannak pasik akik nem szeretik ha a csaj magasabb, de sokan vannak akiknek nem mérvadó a magasság.

A boldogságot nem centikben mérik;)

20f

2010. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
tökéletes, én 194 vagyok, nálam full jó:)18/f
2010. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

tudom, h nem centikben mérik :) amúgy engem pont h zavarna, ha a pasim alacsonyabb lenne (najó, 2-3 cm még belefér, de több nem nagyon)

viszont csomószor azt vettem észre, h a magas pasiknak is az alacsonyabb lányok tetszenek, merth olyan kis aranyosak tudnak lenni


amúgy volt már 1-2 srác, aki szerint ez előnyös, de a többiek max csak elviselték, meg persze volt aki beszólt a hátam mögött h h nézek már ki ilyen magasan

2010. júl. 25. 22:04
 5/34 anonim ***** válasza:

Mióta hátrány a magasság? Oo

Amúgy mondjuk az ilyen hozzám hasonló 190+osoknak még előny is :D

2010. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Én 182 cm vagyok és örülnék ha ilyen magas barátnőm lenne.
2010. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

A második hozzászólóval értek teljes mértékben egyet, pedig én is csak éppen 180 centi vagyok. Akár magas sarkút is vehetnél, arról sem kéne lemondanod, engem egyáltalán nem zavarna a keletkező magasságkülönbség. ;)


24/F

2010. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2. vagyok, akkor ha téged zavar az ha a pasi alacsonyabb nem értem miért tetted fel a kérdést, így nincs értelme a kérdésednek.A nálad magasabb pasikat úgy sem zavarja az 100%.
2010. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
en 182 cm vagyok es lany es na hari de sosem ereztem hatranynak a magassagom volt alacsonyabb pasim is , es nem volt problema, persze 175 feluli:P imadta a hoszu labaimat:P hatrany pff hat sajnos sokan igy fogjak fel. Ugy csinalsz csajszi mintha nem lenne elg magas pasi a vilagon, azoknak is kell no:P:D:D
2010. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
így van 188 vagyok nekem is tökéletes csak ne vayél fel olyan nadrágot amit a nyakadig húzol és kész
2010. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!