Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinálhat olyat egy rendőr h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálhat olyat egy rendőr h igazoltatás után megkeres?

Figyelt kérdés
Mármint bejelöl facen?Vagy nemszabadna neki?
2020. márc. 26. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia Zsanett 🤚
2020. márc. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#5 ha ez megnyugtat, én is les*zarlak
2020. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha már ezen a szinten toljuk: brühühü, jaj, de sajnáljuk a kérdezőt és a hasonlóan járt nőket... Érdekes, velem soha nem történt ilyen a közel 30 évem alatt, és 100%, hogy a jövőben sem fog. Mi ennek a titka? Ronda, sz.. nőnek kell lenni!

El lehet gondolkodni, melyik a rosszabb: az, hogy még ilyen esetekben és formában is próbálnak velük ismerkedni (és mivel nem írta sem ő, sem a sorstársnő, nem tudhatjuk, lehet, egész rendben lévő pasasok) vagy az, hogy olyan ronda, hogy ennek köszönhetően láthatatlan vagy csak fanyalognak rá, lenézik. És amúgy meg tényleg igazuk van az itteni férfiaknak, az ilyen nőknek kb. csak megszületni volt nehéz, aztán elég kilépniük az ajtón, 0 energiabefektetés, és jön a siker. Szip-szip, részvétem ezért a nehéz helyzetért.

(#5 voltam)

2020. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Hadd döntse már el a kérdező, hogy mi zavarja és mi nem.

2020. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
muszáj visszajelölni? mi történik ha nem?
2020. márc. 27. 12:47
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszáj.
2020. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy muszáj! Sőt, inkább töröld.

Minden jogod megvan ahhoz, hogy töröld a kéretlen jelöléseket. Semmit nem számít, hogy kőművestől, rendőrtől vagy tanártól kapod őket.

2020. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy igazoltatás utáni nap megjelent a házunk előtt és elhívott randira, szóhoz se tudtam jutni.
2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csinàlhat, màr mièrt ne csinàlhatna?!

Szerintem azèrt is keresett fel mert pont jò szakèrtő az elcsàbìtàsban, ha mèg be is hàlòz akkor ùgy sem jelented fel :D

2020. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!