Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ellöktem magamtól ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellöktem magamtól ezzel a buta "taktikával"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy hónapja beszélünk, én egyedülálló anyuka vagyok és 1 éve szingli. Ő egyedülálló fiatal férfi és jelenleg egy hajón dolgozik usában majd április közepén jön haza.Ő írt rám és eleinte nagyon lelkesen beszélgettünk sokat bókolt és rögtön az elején tisztáztuk hogy csak komoly célú az ismerkedésünk.(már az első pillanatban lejött hogy nem csak arra megy mert a kislányommal kapcsolatban is sok pozitív megnyilvánulasa volt sőt ő maga hozta fel a témát hogy milyen jó hogy van egy gyönyörűségem, ő is szeretne akkor viccelődtünk hogy kisfiút vagy kislányt akar e. Nagyon szépen nagyon illedelmesen udvarolt bókolt beszéltük hogy jön haza aztán jön "udvarolni nekem" ahogy ő mondta. Viccelődtünk is hogy majd csak az udvari engedem be őt és onnan kell udvarolnia.Aztán jöttek a hülye taktikáim hogy mégis csak biztos legyek behúztam azzal hogy mégse akarok komolyat, akkor ő ez úgy reagált le hogy ne szórakoztak vele ne rafkózzak. :)

Aztán volt még egy hülyeséget tegnap előtt egy ilyen hülyeséget mondtam neki hogy hagyjuk egymást mert láttam róla egy videót ahol bulizik és vártam a reakciót ami az volt a részeről hogy oké ez a vélenyem ez a döntésem és bár rosszul esik neki hogy egy ilyen videóból ítélezek mert már beszéltünk annyit hogy tudjam nem egy szélhámos de elfogadja. Ezek után bocsánatot kértem tőle és akkor ebbe bele is ment és tegnap ő is írt "hogy hogy vagy drága" akkor küldtem neki egy másik udvarlóról egy vicces írást (aki az usából írt rám) amit úgy reagált le hogy "nana már van egy amerikai hódolóm"

(azaz magára írta) de aztán ahogy válaszoltam utána már nem írt semmit tegnap. Ma én írtam neki és azóta sem írt semmit régen a hülye taktikák előtt mindig írt.


2020. márc. 27. 21:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ma hogy én írtam visszaírt ugyan de azóta nem írt magától
2020. márc. 27. 21:39
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus ennek mégis mi értelme volt? Egyébként ekkora távolsággal nem érdemes kapcsolatban tervezni. Mindkettőtöket szórakoztatta a netes írogatás, ebben ennyi volt. Máskor, ha tetszik a pasas, és komolyan érdekel, ne kezd el taktikázni, mert ciki amit "taktikázás" alatt leműveltél. Inkább viselkedd normálisan.
2020. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy-két nap szünet alapján azért túlzó lenne ezt mondani, de az biztos hogy amit csinálsz az borzalmasan lelombozó és nagyon hamar eltudod vele azt érni, hogy elveszti az érdeklődést. Talán hagyni kéne ezeket a hülyeségeket és normálisan beszélni vele, attól még lehet viccelődni és akár húzni egymást egy szintig, de azon a szinten már bőven túlmentél.


Lehet te játéknak éled meg, de teljes komolytalanságot és bizonytalanságot mutatsz, amik elég nagy gyengeségek.

2020. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mi a francnak szívatod szerencsétlent? Értem, hogy nem akarsz pofára esni, de ilyen buta tesztelgetéssel csak magadra haragítod és elveszíted a bizalmát. Én a helyében erősen gondolkoznék rajta, hogy próbáljak-e még ismerkedni veled ezek után.

Teszted mindezt úgy, hogy még személyesen nem is találkoztatok.


Mi lenne, ha a változatosság kedvéért őszinte lennél vele, és leírnád ezeket? Szépen felsorolnád neki, hogy milyen csapdákat állítottál és miért tetted mindezt. Ha az okodat elfogadhatónak tartja, akkor talán fog ismét bízni a szavaidban.


35F

2020. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Első válaszoló írta vagy nem tudom melyik hogy egy csak egy kis chaetelés volt hát nem, most jön haza áprilisban és ezért volt úgy hogy akkor találkozunk ezt le is írtam hogy teljes mértékben le voltak fektetve az alapok már
2020. márc. 27. 21:50
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezzekkel a dolgokkal csak óvatosan! Neked se esne jól, ha úgy éreznéd, a másik csak játszik veled.

Megértem, hogy féltékeny vagy, de nyugi, nagy levegő. Tisztázd vele a dolgokat, de ne nyomulj, ne tapadj!

2020. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyenek szaporodnak...pfff
2020. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkel amugyse könnyű a társkeresés, találsz egy normális férfit, erre ott gyötröd és jatszmazol ahol tudsz.


Mi a f.. célod van ezzel mégis?

2020. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezelőtt 7 éve kapcsolatban volt és beszéltük hogy én pl sosem voltam hűtlen akkor ezt nagyon meltanyozta, hogy "jó hallani" de most csend can és én.okent nem tehetem azt meg hogy rairok
2020. márc. 27. 22:29
 10/21 A kérdező kommentje:
*nőként én nemvkezdeményezhetek
2020. márc. 27. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!