Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, lányok, nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok, nektek tetszik ez a youtuber lány, illetve ismeritek, szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés

Szerintetek is szép? Nekem tetszik. Az a fura, hogy elvileg még nem nagyon volt kapcsolata, lehet, hogy brutál válogatós, nem tudom, de sok story-time videójában mesél félresikerült randikról, és hogy nem volt még kapcsolata. Olyan 22-23 éves. Nektek mi a véleményetek róla.


Ayse Gülec a neve.


[link]



2020. márc. 29. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Én követem a csajszit, nekem nagyon szimpi. Szeretem a videóit, meg egy kimondottan szép nő.

Nekem 21 évesen jött össze az első komoly kapcsolat előtte csak félresikerült randik és 1-2 hónapig tartó kapcsolatocskák voltak, amíg nem ismertem meg azt a srácot akivel minden stimmel. Lehet ő is így van ezekkel :)

22L

2020. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
nem kötelező ám kapcsolatban élni. Tudom, nehéz ezt egyeseknek megérteni...
2020. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, hogy miért jó egyeseknek más, számukra ismeretlen és elérhetetlen emberek életét figyelemmel kísérni.
2020. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, nem szimpi, átlagos, mogorvának tűnik.
2020. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!