Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megismerkedni, egy Kanadai lánnyal?

Figyelt kérdés
Már több kanadai sztárt láttam, és nekem nagyon bejönnek ők. Így nagyon nagyon meg szeretnék ismerkedni egy-két kanadai lánnyal. Ezt hogy tudom megtenni? (Persze nem úgy, hogy kimegyek és ott random ismerkedek, ennél jobb megoldás érdekelne:)

2020. márc. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Angolul tudsz legalább?
2020. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadában élek, és a magyar lányok sokkal csinosabbak és igényesebbek. A fiatal lányok is elég elhízottak, és nem nagyon adnak a külsejükre. Egyébként mi értelme lenne, ha évente kb. egyszer tudnátok találkozni?
2020. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ja, a sztárok, két tonna vakolattal a képükön, alatta meg úgy néznek ki, mint zsidó templomban az utálatos kép. És mihez kezdenél a kanadai lányokkal? Kémcsőben küldözgetnéd nekik a spermádat?
2020. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem eléggé jól elbeszélhetnénk! Igen, valamennyire beszélek angolul, amit akarok, azt el tudom mondani.

Hát igen, a púder jót tesz, de én olyan lányokról beszélek, akivel szóba is állnék. Most pl. egy orosz lánnyal beszélgetek, akivel véletlenül ismerkedtem meg (neten), és fordítóval beszélgetünk. De már ott tartunk, hogy ide akar jönni hozzám, és feleségül vehetném... Szóval jókat beszélgetünk. De a kedvenc csajom a világon Avril Lavigne, akit nagyon szeretek, és ő (is) kanadai. Szóval továbbra is kanadai lány érdekel, az orosz csajjal meg csak barátok maradunk. :)

2020. ápr. 1. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!