Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kedves, művelt lánnyal megismerkedni? L/17 (bi)

Figyelt kérdés
Első körben nem kell nekem semmilyen szexuális töltetű kép vagy bármi más, egyszerűen csak valaki akivel nagyon közel tudnánk kerülni egymáshoz. Volt már lány, aki megtetszett, de ez visszafele nem igen működött, úgy pedig igazán nem sétálhatok oda valakihez, hogy 'szia, biszexuális vagyok, beszélgetünk?'. Ezt valahogy nem lehet 'kényelmesen' tálalni, anélkül pedig nem tudok úgy beszélgetni egy lánnyal, hogy tudná mi a helyzet. A netes társkeresők kilőve, élőben eddigi pályafutásom során csak egy biszexuális emós lánnyal találkoztam, akinek a földön kannás bort vedelős stílusa nem igazán jött be. Én szeretem az alternatív zenét, rockfesztiválokat, de amellett elég nőies vagyok, félhosszú és jó sötét a hajam, zöld a szemem, a többit meg elmondom, ha lesz valaki aki megismerne :)

2013. szept. 24. 18:29
1 2
 1/11 Ciana ***** válasza:

Ha gondolod, válthatunk párt szót : )

19/L

2013. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig bizony sosem tudhatod hol találod meg a lányt, akit keresel. Az, hogy élőben ismerkedsz még nem zárja ki a társkereső használatát sem.


Plusz ide is írtál, ez is egy párkereső kérdés lett... :)

2013. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ciana ***** válasza:

Most szegénynek szólj be :'D De amúgy pl igaza van :D

De én pl több biszexuálissal találkoztam (totál spontán), nem mindegyik(xD) volt a részeges és/vagy emós stílus, de még mindig szingli vagyok, ez nem segített rajtam XD

Amúgy meg nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de számomra a netes társkeresők haszontalanok ^^"" Vagy nincsenek melegek "vidéken" (Nem Bp-n :D) XD

2013. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Vannak azok, nem is kevesen.


Meg biszexuális lányt találni sem nagy kunszt. Elég sok van belőlük, csak ugye nagy részük a lányokkal való foglalkozást csak szórakozásnak tekinti.

2013. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ciana ***** válasza:
Körülbelül. Volt egy lány, akivel elég jóban voltam, tudtuk egymásról a dolgokat, egy pár hónap után el is mondtam neki, hogy tetszik nekem. Viszont ő nem válaszolt mondhatni rendesen, meg rá egy hónappal összejött egy sráccal. :'D Szal ez így megy. Persze, lehetett volna nagyobb szerencsém is, nem vontam le ebből semmi rossz következtetést a biszexekre, csak ez is egy lehetőség volt. :D
2013. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

szia, én is biszex vagyok, ha gondolod ismerkedhetünk, hosszú szőkésbarna hajam van, barna szem. :)

20/L

2013. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is írhatsz ;) 21/L
2013. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kicsit beléd is szerettem :D ha van kedved írj! :) L18
2013. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én 15 vagyok,ha a korom nem zavar, írhatsz:)
2013. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lena_14 válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, ha gondolod nyugodtan írhatsz :) L/16
2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!