Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit éreznek a kövér nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek a kövér nők, ha egy sportos alkatú férfi vonzódik hozzájuk, s szépnek tartja őket?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam,hogy sokszor ugratásnak veszik,s inkább elutasítják.Ennyire nehéz elhinni,hogy egy sportos férfinak a nagyon kövér nők tetszenek?

2020. márc. 31. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne érezni? Ha normálisan áll hozzám és szimpatikus, akkor randizok vele. Ha nem, akkor majd randizok mással. Nem függ össze a testfelépítésével.
2020. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire
2020. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Áh ez tuti kamu". Nincs elég önbizalmuk sajnos legtöbbször ahhoz, hogy ne féljenek túlságosan egy ilyen helyzetben és ez szerintem elrontja a dolgot. De ha elég jó vagy, gondolom meg tudod győzni, hogy neked Pont ez tetszik.
2020. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Hat én meg magam vagy orvos előtt se vetkőzök le, nem hogy pasi. Nem ugratásnak látom csak...
2020. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csupán arról van szó, kérdező, hogy a magadfajta fétiseseket ki nem állhatják.
2020. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es válaszolóhoz hasonlót tapasztaltam.Volt olyan partnerem,aki először csak korom sötétben vetkőzött csak le,s bújt mellém.Hiába mondtam,hogy ennyire kövéren szexi nekem.Legközelebb már nem volt gond.

Az miért fétis,ha vonzónak találom a kövér nőket? Ilyen az ízlésem!

2020. márc. 31. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kövér nő elfogadja önmagát, akkor nemcsak egy orvos előtt mer vetkőzni, hanem a pasi előtt is. és jól is érzi magát.

Egy sportos pasin is érezni, ha vonzódik a nőhöz. Én mindig kiszúrtam. Éreztem, érzem, ha egy férfi, legyen bármilyen alkat, vonzódik hozzám.

Tudok az a pasi előtt is fesztelenül beszélni, akinek bejövök és és az előtt is, akinek nem. Ez a titok. A természetesség.

2020. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
#6: önmagában nyilván az még nem fétis, ha vonzónak találod őket, ha viszont kifejezetten CSAK erre gerjedsz, az már az. Ritka szánalmas ez a védekezésed egyébként.
2020. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha te a sovány nőkre gerjedsz,sovány fétised van? Ha a vörös hajúakra,akkor vörös haj fétis? Ha a kis mellűekre,akkor kis mell fétis?............
2020. márc. 31. 11:20
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
#9: pontosan. Ha kifejezetten az a bizonyos adott KÜLSŐ tulajdonság indít be (az illető egyéniségétől függetlenül), akkor az. De nő vagyok, és heterónak tartom magam. Fétisem meg nincsen, mert akikbe eddig szerelmes voltam, azok mind eltérőek voltak külsejükben és személyiségükben egyaránt.
2020. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!