Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már a randin közlitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a randin közlitek valakivel, hogy nem szeretnétek komoly kapcsolatot, az tényleg így van vagy csak VELE nem szeretnétek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak VELE.

F

2020. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez már lényegtelen akkor.
2020. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz semmi közöd, neked elég annyit tudni, hogy veled nem.
2020. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak vele nem,más jöhet.
2020. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnék (komoly) kapcsolatot, akkor nem randiznék, szóval... Sajnálom.
2020. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Többnyire csak Vele nem.
2020. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor ilyet mondtam az csak rá vonatkozott.
2020. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy úgy érzem, nem kell nekem most komoly kapcsolat, de valamiért adtam neki egy esélyt, hátha meggyőz az ellenkezőjéről. Aztán nem sikerült neki. Tehát továbbra sem akarok. De ettől még mindig jöhet egyszer olyan, akivel igen....
2020. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Logikusan...inkább olyanok randiznak nagy többségében akik szeretnének kapcsolatot. Tehát aki azt mondja az 99% hogy VELE nemaakr kapcsolatot akinek mondja. 1% hogy csak szexre megy de ahhoz meg nsm kell randizni feltétlen.
2020. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, de értelmetlen a kérdés maga. Miért? Mert lehet Géza csak veled nem, Gizi meg senkivel nem akar. Ilyen egyszerű. Nincs rá szabály. És lényegében mindegy is. Én pl jó ideig senkivel sem akartam.
2020. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!