Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen, Badoon, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, Badoon, amikor beközli egy lány, hogy ő komoly kapcsolatot keres, akkor csak le akar koptatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hiszem el, hogy senki sem kapható semmire, ami kimerülne a szexben. Nem értem, hogy miért vagyok ennyire sikertelen. Talán ennyire szarul néznék ki? 23 éves srác vagyok. Nyilván nem úgy vezetem fel, hogy dugjunk, és küldök egy rakás farokképet, hanem később próbálok puhatolózni, de felesleges.

2019. dec. 20. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Persze, a Tinderen minden nő férjet keres, és a leendő gyerekei apját... Hagyd a fenébe a Tindert!
2019. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, de basszus, nem hiszem el, hogy nem sikerül senkit se megfogni. Matchem sincs sok, de azért igyekszek olyan lányokat szivelni, akik az én szintem (megjegyzem, nem vagyok egy adonisz).
2019. dec. 20. 21:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Életemben nem voltam ennyire frusztrált
2019. dec. 20. 21:29
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Hányan írták vissza hogy komoly kapcsolatot keresnek?

Szerintem a lányok többsége azt keres, nem sok olyannal találkoztam aki csak egyéjszakásat akar, arra mindig van egy ismerős, nem kell a tinder.

2019. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát elég sokan, 90 százalék. De csak átlagos, kicsit ducibb lányokkal matcheltem. Volt egy két szebb lány, viszont ők miután meglátták, hogy matcheltünk, vissza se írtak.
2019. dec. 20. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem feltétlenül, lehet, hogy tényleg komolyat keres. Aztán idővel eldől, hogy mégsem...

Ilyenkor simán mondj annyit, hogy te is azt keresel, csak nehéz megfelelő lányt találni, de nyitott vagy a dologra. Aztán így már fűzheted is az illetőt szexre... Az őszintét felesleges játszanod. Ne gondold azt, hogy ők beközlik, hogyha egy kigyúrt, helyes srác lennél, akkor fél perc múlva önként ugranának az ágyadba. Szóval, ha ők nem őszinték, te miért lennél az?

2019. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a négyes miért lett lepontozva. Te ég ismerősökkel folytatjuk az egyejszakasokat. Szerintetek annyira hülyék a nők h beengednek egy vadidegent a lakasukba?
2019. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

#7: Én nem pontoztam le, de szerintem mindkét eset játszik. Ismerek jó pár olyan lányt, akik tinderen keresnek szexre srácokat, mert lényegében úgy választhatnak, mint egy katalógusból és ott az újdonság varázsa is.

De hát, ez a gyk. Itt mindenki lepontoz szinte mindent, ami nem illik a saját dogmatikusan zárt világába.

2019. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező❗️Mégis mi fognà meg őket❓

Hogy megdugnàd❓Szerinted ez mire elèg❓Hogy leírod hogy ürítenél. Tök mindegy hogy írod le attól még ugyanúgy ingyen krvát keresel. Ebben mi a vonzó szerinted egy nőnek❓

Ha elhívtad ide oda és komolyabb erőfeszítèst tettèl Hogy megismerd akkor nem szóltam. 🤷🏽‍♀️

A komolyabb erőfeszítès nem azt jelenti hogy óràkon àt a szexuàlis szokásairól faggatod

2019. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
96%
Akkor én most felvazolom a tutit. Nő vagyok, valószínűleg a népszerűbb fajtából, szexre azt kapható meg akit csak akarok. De egy nő onerzetét sérti, ha egy férfi csak szexet akár, és hidd el ezt megerzi mindenki. Van olyan szituáció, amikor már a nő is vágyik szimpla szex kalandra, de ilyen esetben csakis a legvonzobb külsejű pasik közül válogat. Úgy kevésbé megalazó:D És mivel minden nő megteheti, hogy akár fényévekkel jobb pasival szexszeljen a saját kategóriájánal, így teljesen egyértelmű, hogy ha igyis úgyis csak szex, akkor nem az átlagos vagy a csúnyát fogja erre használni :D
2019. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!