Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Àltalànossàgban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Àltalànossàgban mennyire gondoljàtok igaznak a mondàst, hogy "Mindig a nő vàlaszt"?

Figyelt kérdés

Mièrt igen- mièrt nem?


Tegyük fel àtlagos, nem "alfa" emberekre nèzve?


2020. ápr. 5. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindkét fél választ (ha valamire való, igényes emberekről van szó), mindkettőjüknek akarnia kell, hogy legyen kapcsolat...


És nem mindig a férfi kezdeményez, hogy a nő mondja ki a végső szót. Sok kapcsolat alakul ki spontán barátság vagy egyéb útján. Ott mindkét fél választ

2020. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert érzelmileg dönt a nő, és a nők érzelmei többnyire jók megérzés tekintetében. Akkor is, ha magának egy erőszakos valakit választ.
2020. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

100% ban igaz. Ha úgy tűnik, hogy a férfi választott, akkor az van, hogy a nő hagyta magát kiválasztani.

Mondom másképp: a nulla a kapcsolat nem akarása, az 1, meg az akarása.

Ffi:0-Nő:0 = 0

Ffi:1-Nő:0 = 0

Ffi:1-Nő:1 = 1

Ffi:0-Nő:1 = 1

2020. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen igaz, mindig így van.

A férfi azt választja ki hogy kihez megy oda. De végső soron A nő választja ki hogy azok közül akik oda mennek hozzá kikkel lesz kapcsolat.

És ugye nők sokkal válogatósabbak is.

2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez kölcsönös.
2020. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Kölcsönös a f.zt.


Ha a férfi akarja de a nő nem, akkor úgyse lesz belőle semmi. Ez az elterjedtebb egyébként.


Ha a nő akarja de a férfi nem, akkor kvázi a férfi szexzónázhatja, és szexkapcsolat lehet belőle, és már az is több, mint a semmi. Ilyen meg akkor szokott történni mikor a nő beleképzel a dologba olyasmit ami ott sincs, de ő a fejébe veszi hogy neki igenis kell, mert "megérdemli", bár valójában az ő szintje valahol lejjebb van.

2020. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Igaz.

Van egy régi mondás: a nő jelez, a férfi lép, a nő dönt.

2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Röviden:


A férfinek megtetszik egy nő, ha a nőnek nem tetszik meg akkor nem lesz semmi.


A nőnek megtetszik a férfi, a férfinak viszont nem tetszik meg a nő, akkor nem lesz semmi.


Ha mindketten tetszenek a másiknak akkor lehet bármi.

2020. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
"Mindig a nő vàlaszt"... a jelentkezők közül. :)
2020. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne menjünk már messzebb a természetnél. A hímek versengenek a nőstény kegyeiért. Egy jó adottságokkal rendelkező férfi naná hogy választhat!


Egy átlag férfit sokan passzolják, de ha van egy nő aki érdeklődik utána, akkor lecsap rá.


Egy gyenge férfi meg a pálya széléről ábrándozik.


Logikailag persze hogy mindkettő választ. Ha meg magunkba nézünk, akkor mennyi de mennyi nő jó lett volna az életünkben, akitől vagy kosarat kaptunk, vagy inkább meg sem próbáltuk. A nők ezzel szemben nem választanak, hanem válogatnak. Persze a jó pasik is. Én is voltam már úgy hogy engem választott egy nő, és én is igent mondtam rá, pedig nem volt az esetem. Ha már ő akar engem, nem hagytam ki. A nőknél ilyen verzió nem igen áll fenn, és pont ezen bukik meg a "mindkét fél választ" szetereotípia.

2020. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!