Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a vidéki szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a vidéki szülők, hogy telebeszélik a fiúk fejét és lebeszélik a férfit a választottjáról?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Minden happy volt eddig. Most hétvégére hazament a szüleihez és lebeszélték rólam. Hogy budapesti vagyok meg 2 évvel idősebb is és keressen egy fiatalabb vidéki lányt magának. Hogy tudnak szülők és milyen okból férfiakat így befolyásolni? Ez valami státusz szimbólum odalenn? Ez normális dolog szerintetek? Annyira csalódott vagyok most. Mitől vagyok én rosszabb? Tudok főzni, szeretni, gyereket szülni. Hát basszus nem értem :( De azt sem, hogy tud valaki ennyire a szüleire hallgatni? Maga mondta, hogy jobb lesz ez így, mert amikor a szüleinek elmondta, nem tetszésüket fejezték ki, pedig nem is ismernek.

2020. ápr. 6. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aki ennyire papucs felnőttként, hogy a szüleire hallgat párválasztás ügyében, azzal tényleg nem szabad foglalkozni. Keress magadnak olyan partnert, aki önálló és független a szülőktől.
2020. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!