Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány hogyan "kezdeményezzen"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan "kezdeményezzen"?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan a leszólításra gondolok, hanem inkább az ismerkedés terelésére. Már mondhatom, hogy jóban vagyunk, de csak általános dolgokról beszélgetünk. Hogyan legyek vele jóban annyira, hogy észrevegye, hogy tetszik nekem?
2010. júl. 26. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mond meg neki h többet jelent neked mint barát vagy valami hasonlót és akkor talán leesik neki
2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Javasolnám a véletlen érintéseket:)

tudod hogy értem, minél többször érintsd/simogasd meg vállát karját stb.mintha véletlen lenne de azért érzze hogy közeledsz hozzá.ha veszi a lapot és viszonozza, akkor engedd hogy ő folytassa a dolgot.

2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak magamból indulok ki de a férfiak a szavakból értenek.Inkább a nők szeretnek jeleket olvasni.
2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ja az első válaszához annyit fűznék, hogy szerintem az ilyen szerelmi vallomások inkább a szappanoperákban jön be.

inkább nem nyelvi jelekkel fejezd ki az érzelmeidet,nézz rá szerelmes szemekkel ne úgy mint egy barátra.

2010. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Áhh, nem merném őt fogdosni még :D Meg amúgy nagyon félénk vagyok, és zavarban is vagyok ha találkozom vele...
2010. júl. 26. 23:30
 6/17 anonim ***** válasza:
a pasik is veszik a jeleket,kivéve ha pancserek, vagy nem egyértelműek a jelek!
2010. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na de pl milyen jeleket adjak?
2010. júl. 26. 23:31
 8/17 anonim ***** válasza:

vagy kérdezd meg hogy nem jön-e ide meg oda?!

mármint biztos van olyan hely ahová a fiatalok járnak tifelétek.Mi pl mindig jártunk egy sulihoz közeli kis kocsmába csocsózni,billiárdozni.

vagy hogy hová mennek a haverokkal hétvégére.

Nemtom...

Biztos van valami közös témátok amit mindketten szerettek!próbálj vele minnél többet beszélgetni vele,és sokat mosolyogj!ne mutasd magad annyira félénknek!

2010. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A "fogdosást" ne úgy értsd hogy állandóan!

hanem pl.:elmész mellette,köszönsz neki,:szia peti mizú veled? és közben megérinted a vállát,kedvesen mosolyogsz, meg ilyen apróságok.

A lényeg hogy add önmagad,és ne kerüld el a tekintetét!

2010. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem annyira biztos hogy veszi a jeleket. Lehet hogy fel sem fogja őket most az hogy te a hajadat piszkálod vagy kicsit feszengesz avagy elevenebb vagy a közelében lehet neki fel sem tűnik. Ha csak kevés időt tölt veled akkor neki ez fel sem tűnik. De ha a tekintetét keresed meg a szabadidejéről kérdezgeted meg a véleményét kéred dolgokban akkor az már feltűnhet neki de még ez sem biztos. Vannak olyanok is akik nem akarják felismerni ezeket a jeleket. De ennek több oka is lehet hogy miért nem. Azért próbálkozz csak .
2010. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!