Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szexkapcsolat? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolat? Hogy kezdeményezzen ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

Nemrég véget ért egy hosszú kapcsolatom (3 hónapja, 4 évig voltunk együtt!).

Most nem szeretnék egyenlőre, sem barátot, sem kapcsolatot. De a szex az nagyon hiányzik.


Hogyan adhatom ezt elő ismerkedés közben, ill. hogy és hol érdemes ilyen céllal ismerkedni? Nem egy-két egyéjszakás kapcsolatot keresnék, hanem egy tartós, állandó partnert, akivel rendszeresen szexelek, de semmit több.


2011. jún. 19. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt másképp nem tudod, megoldani, csak ha előadod neki őszintén...aztán eldönti kell e neki ez vagy sem... ne aggódj, a pasik többsége örül az ilyen csajoknak, hamar fogsz találni egy ilyet, nekem még akkor is sikerül, mikor nem keresem


22/L

2011. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az őszinteség a legfontosabb. légy őszinte, de ne támadd le. Ne legyél túl eggyértelmű, de vigyázz a félreérthetőség miatt. ha helyesen akarnám megfogalmazni, így hangzana: csaá csak dugni akarok, jössz? 26/L
2011. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Pénzt is kérhetsz érte, úgy teljes a k*rvaság.

18/F

2011. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno így adta elő,nem akarlak megbántani mert kedvellek de ismerem magam és asok csalódás után nem tudnék kapcsolatba kezdeni és ha ezt elfogadod így és külön tudod választani az érzéseid akkor szeretnék veled szexkapcsolatba kezdeni,nem nézlek érte ribancnak két független felnőtt ember csinálja diszkréten.És mindig tisztelni foglak azért amit adsz nekem.Csak így őszintén!És belementem.
2011. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok kimondottan a csak szex híve, de könnyedén beadnám a derekam CSAK normális helyzetben..

El lehet ezt tisztán világosan mondani. Ennyi.

A reakció nem a te dolgod. Csak elfogadod, ha nem olyan mint várnád.

Mondjuk volt már rá példa, csak éppen örült volt a drága, élettárssal, gyerekkel, simán letámadott, én meg mit van mit tenni alapon "hagytam magam", ott és akkor.

Utána még egy hónapig zaklatott, többet felé sem mentem, de jelzem agyilag hikomat volt.

:)

31F

2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Mai világban ezt pénzért csinálják és azokat pedig úgy hívják, hogy k.rvák. Kérj érte pénzt és úgy lesz teljes a kép.
2011. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezt már kétszer leírtad, megértettük, hogy ennyire hülye vagy. A kérdező nem pénzért fekszik le másokkal, és nem is különböző emberekkel nap mint nao, hanem szeretne találni magának egy alkalmi partnert. Remélem felfogtad.
2016. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!