Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizott már valaki szerb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizott már valaki szerb pasival?

Figyelt kérdés
Megismertem egy szerb férfit. Nagyon helyes, okos, tanult ember. Eddig nem nagyon mertem belemenni a dologba, de egyre jobban tetszik. Viszont nem hallottam sok jót a szerb férfiakról, ugyanakkor nem akarok előítéletes lenni. Volt már pár rossz tapasztalatom, naív sem akarok lenni. Jelenleg munkavégzés céljából tartózkodik Magyarországon. A mostani helyzetben bármikor mondhatja, hogy haza kell mennie, vége mindennek mert elveszti a munkáját például. Már január óta beszélgetünk, párszor találkoztunk is. Angolul kommunikálunk. Van valakinek tapasztalata velük?

2020. ápr. 9. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ne vedd egy kalap alà az összes Szerb sràcot.

Nem mindenki egyforma.

Nekem francia a pàrom, a franciàk àltalàban bunkòk ès lenèzőek, ès làsd az èn pàrom mègsem olyan :)

Az viszon gond , ha bàrmikor hazamehet ha elveszìti a munkàjàt:(

Szerintem folytasd tovàbbra is a beszèlgetèst, ez àltal jobban megtudod ismerni :) Ne aggòdj ùgyis kitudòdik ha nem olyan amilyennek elkèpzelted

2020. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Magyaroknál csak jobbat foghatsz ki
2020. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
2: Ez igaz a magyar nőkre is.
2020. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Persze, rengeteg tapasztalat van velük.


Tudod az összes szerb pasi pont ugyanolyan, jól titkolják, de valójában a szerb pasi gyárban készülnek évtizedek óta, így aztán semmi eltérés nincs két szerb között. Ha szerb, akkor olyan, mint a többi. Ennyire egyszerű.

2020. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Le leszek pontozva. A Balkan udito kultura a mostani Magyarorszag utan.
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy valakinek milyen a személyisége stb. az nem attól függ, hogy milyen nemzetiségű...
2020. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Exem szerb. Szánalmas indokkal szakított velem (nincs elég ideje rám, mert 9-kor végez a melóval és őt ez zavarja azon az 5 napon), utána meg csúszott utánam, hogy legyen kit dugni. Vagy 5-6x át akart hívni, de továbbra sem volt ideje állítólag másra és pontosan tudta, hogy mennyire megviselt, hogy ennyivel kidobott. De nem, neki mégjobban meg kellett alázni...



De ez nem azon múlt, hogy szerb... Csak simán egy empátiátlan tetű volt.

2020. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Persze, hogy elvesztheti a munkáját és elmehet, de akár holnap el is csaphatja egy kamion. Ilyenekre ne alapozz!

Érezzétek jól magatokat :)

2020. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!