Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy férfit de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy férfit de a végén pasikról kérdezgetett ahelyett hogy lépett volna?

Figyelt kérdés

Úgy ismertem meg, hogy segített nekem. Nagyon helyes volt és kedves, rögtön megtetszett. Közösségi oldalt cseréltünk és sokat beszélgettünk online. Most az önkéntes bezártság miatt mindketten egyedül vagyunk már hetek óta. Kitaláltam múlt héten hogy egy elhagyatott hegyi túrára menjünk el együtt. Nem is volt ott senki, egymástól is távol álltunk. Végig nagyon jó volt minden, romantikus volt ahogy a fűben ülve néztük a tájat a hegytetőről. Aztán a végén ahelyett hogy lépett volna valamit (most csókról nem lehet szó, de legalább mondta volna hogy tetszem neki és legyek a barátnője, örültem volna ennek is a csók helyett) elkezdtett kérdezgetni hogy állok a pasikkal, van e nekem valaki aki tetszik? Ahogy ő mondta “valami jóképű, nagycsávó”.

Szerintetek le se esett neki hogy randin van? Miért nem? Én voltam félreérthető? Csak barátságból jött el mert nem is tetszem neki?


2020. ápr. 10. 14:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van mikor én se veszem a lapot :D pedig nem vagyok rossz társaság
2020. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
nem egy tipikus randihelyszín.
2020. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

"Ahogy ő mondta “valami jóképű, nagycsávó”."


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ő szerintem betette saját magát barátzónába, mert úgy van vele neked is úgyis a nagymenő faszik kellenek.


Jó barom.


De te meg legyél egyértelműbb. Gondolom a te szádat se hagyta el egyszer se a "randi" szó.

2020. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nézzük meg a naplementét. Az elég egyértelmü, nem? A mostani helyzetben máshova nem lehet menni sajnos. Egymáshoz nem hívnánk át egymást, ki tudja ki beteg és ki nem. Így a természetben, maszkban-kesztyűben egymástól távolabb megoldható egy randi sajnos. Étterembe csak nem hívhattam el most :D
2020. ápr. 10. 14:52
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezte mert szeretne valamit
2020. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy csak sokszor esett már pofára, és érdeklődik, hogy te mit akarsz, hogy van e esélye veled valami jónak, a rövid jó és a nagy pofára esés helyett...
2020. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenki azt hiszi hogyha adok magamra akkor alapból ilyen konditerem szökevények 2 méter magassággal és csajozós autóval jöhetnek szóba nálam.
2020. ápr. 10. 14:54
 8/26 A kérdező kommentje:
Sokszor esett pofára az igaz, mesélte hogy rázták le többször is mostanában.
2020. ápr. 10. 14:54
 9/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Kajak engem gyártottak fordítva, ha egy nőismerősöm elhív valahová, azt randinak kéne értelmezzem? Mi van veletek, b#szki? Csak azért, mert egy ellentétes neművel összeülök ebédelni, túrázni, bármi, még k#rvára nem kéne arra gondoljak, hogy randin vagyok. Én se azért hívom el a kolléganőmet kajálni, mert meg akarom b#szni.
2020. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki akarta puhatolni, hogy állsz pasi ügyben. Gondolom mielőtt lépne akarta tudni mi a helyzet nehogy megint pofára esés legyen. Úgy kellett volna reagálni, hogy nincs senki de jó lenne egy ilyen-olyan stb... Valahogy utalni rá, hogy esetleg ő is lehetne, szívesen vennéd. Persze nem a te hibád mert ő is lehetne határozottabb.
2020. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!