Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha meglátom a fiút aki tetszik, ahelyett, hogy mosolyognék és vidáman köszönnék, komoly arccal alig ránézve köszönök?

Figyelt kérdés
Nem értem. Miért nem tudom normálisan kezelni a helyzetet? 18L

2015. jún. 5. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarban vagy, mint vasorrú bába a mágnesviharban.
2015. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit tanácsolnátok, hogy normálisan tudjak viselkedni? :D
2015. jún. 5. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Tépj be, de nagyon!
2015. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert zavarban vagy, de engem ez nem zavarna, ez cuki nagyon.:)
2015. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, mivel komolyra veszem a figurát, nem fog neki leesni, hogy tetszik nekem.
2015. jún. 5. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálja egy lány, először azt hittem rühell, de aztán rájöttem, hogy zavarban van.:)
2015. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálom,csak nekem még flegmás is a fejem...a fiú azt hitte utálom,ezért ő is bunkó fejet vágott egy idő után..Én nem tudok ezen változtatni sehogy se :c pedig nem vezet jóra...(már nem is köszön nekem a srác)

14/L

2015. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb,ha meglátod állj meg egy pillanatra.

Üsd le a fejed,hunyd be a szemed.

Aztán felejts el mindent.

Nézz föl,mosollyal az arcodon és köszönj a szívedből.

Hidd el,üzen a szív a szívnek!

2015. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is zavarbajövős vagyok, mást nem lehet csinálni, mint gondolatban rákészülni, gyakorolni a tőkör előtt. Derítsd ki, hogy hova jár, hol lehet megtalálni, és menj oda EGYEDÜL (ne barátnőkkel!!!) és próbálj szemezni vele és mosolyogni. Ha rákészülsz, menni fog.

A másik trükk, hogy kitalálsz valamit, amiben segíthetne neked, a férfiak imádnak szexi lányokon segíteni...ez az álmuk. :D

2015. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!