Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők. Elnéznétek egy jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Elnéznétek egy jóképű férfinak, hogy azért nem akar elmenni az első randira mert focimeccs van a tv-ben? Majd megbeszéltek egy másik időpontot.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 17:19
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Termeszetesen nem problema. Nagyon nem vagyok az az alkat, aki problemazik dolgokon.

De erdekes a kerdes, valamiert keltett bennem egy erzetet, orulok, hogy a ferjem utalja a focit 😀

2020. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze csak ne indokolja meg. Eleg annyi hogy neki masik nap jo.
2020. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért arra az időpontra szervezi az első randit, amikor a meccs is lesz? Nem zavar, ha emiatt később találkozunk, de akkor gondolkodjon előre.
2020. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt így indokolja meg, akkor nem nézném el neki. Ha csak azt mondja, hogy közbejött valami, találkozzunk másnap, akkor az nyilván belefér. Mondjuk a focirajongókról van egy általános negatív véleményem, szóval ha megtudnám róla, hogy tulajdonképpen emiatt rakta át a mi randinkat, akkor nagyon oda kéne tennie magát, hogy legyen folytatás.


Ebből a szempontból nem számít, hogy jóképű vagy sem, akárhogy néz ki, pontosan ugyanez lenne a hozzáállásom.

2020. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ket indokot neznek el neki elnapolasra, ha munkahelyi surgos dologrol van szo, vagy a csaladban tortent valami, baleset vagy ilyesmi ami miatt nem tud jonni. Tok mindegy, mennyire jokepu, ha valami baromsag miatt mondana le, meg egy eselyt azert adnek neki, de kozolnem vele a randin, hogy nekem ez nem palya igy, nalam ne legyen fontosabb egy focimeccs, haverokkal sorozes, otthon punnyadas vagy barmi, mert ez egy kapcsolat elejen nem normalis. Tapasztalataim alapjan ha valakivel randira akarok menni, akkor legszivesebben minden idomet vele toltenem (ez nem jelenti azt, hogy nem birok ki nelkule idot), es nem fontosabb a vele toltott idonel semmi ilyen jelentektelen dolog. Ezt varom el a masiktol is, kulonben tok felesleges eroltetni a randikat :)
2020. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek meccsek élőben ha csak nem fehérorosz bajnokságot néz, szóval nem.
2020. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Valamiért a jóképű férfit a focimeccs nézéssel nem tudom összetenni fejben, de legyen.


Ebben az zavarna, hogy ha akkora focirajongó, akkor tudta jóval előre, hogy mikor lesz meccs. Tehát szétszórt. Ez jobban zavarna. Én pl. nem mentem gólyatáborba, mert akkor volt Magyar Nagydíj.

2020. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én ha focimeccset akarok nézni, akkor nem szervezem ugyanarra az időpontra a randit...
2020. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ha már megegyeztünk abban az időpontban, akkor tartsa hozzá magát. Alapvető megbízhatóság kérdése a dolog. Abban kompromisszumosan benne lennék, hogy keresünk egy helyet, ahol tv-ben adják, és megnézzük együtt, de az a maximum. Ha erre nem lenne hajlandó, akkor eljátszotta nálam az esélyét.
2020. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!