Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés
Egy helyes férfit, aki szalag mellett dolgozik operátorként egy gyárban, vagy egy csúnyácska férfit, aki mondjuk 10 éve igazgatja saját, jól menő cégét.

2020. ápr. 12. 22:22
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mindenki legyen őszinte, azt is írjátok le, hogy miért azt választjátok, amelyiket. Tegyük félre a demagóg dumát.
2020. ápr. 12. 22:25
 2/25 anonim ***** válasza:
Aki a saját, jól menő cégét irányítja meg tudja teremteni az utódoknak a megfelelő feltételeket. A csini operátor nem biztos.
2020. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Az operátort :) Mondjuk a veresi GE-ben ;-*
2020. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az operátort :) Ha szimpatikus a srác, akkor teljesen mindegy mivel foglalkozik, nem az fog meg egy férfiban
2020. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Akivel emberileg jobban összepaszolok. Személyiség dönt.
2020. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azt amelyik iránt érzek szerelmet, egyszer élünk csak, én arra jöttem rá így 22 évesen hogy a pénz nem boldogít jó ha van de soha sem pótolja az érzéseimet.
2020. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A szalag mellett dolgozót biztos nem. Nem sok közös témánk lenne, teljesen más világban élünk.

A másik pasi attól függ, hogy hogyan jövünk ki, illetve mit jelent az, hogy csúnyácska. Az azért fontos, hogy én vonzónak lássam.

2020. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egyik sem illene hozzám.
2020. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az operátor megfogja a kezem és már attól bizsergek akkor nem zavar mivel foglalkozik. Én is arra jöttem rá mindegy a párom háttere, anyagi helyzete, annyi minden mást meglehet élni egy szerelemben, tűz, energia, szenvedély, ami többet ér mint egy jó kocsiba beülni fapofával a pénzeszsák mellé.
2020. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján csak azt tudom biztosra mondani, hogy a másodikat nem. Az elsőnél az döntene, hogy mennyire intelligens, mennyire vannak közös témák, és milyen jövőképe van. Az, hogy jelenleg operátor, nem zárja ki azt, hogy okos, és a jövőben előbbre fog jutni (az előbbre jutást most nem anyagilag, hanem szellemileg értem).
2020. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!