Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan miért próbálják előadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért próbálják előadni hogy az autó nem számit?

Figyelt kérdés
Egy igényes embernek a kocsija is rendben van, nem ugyanaz kiszállni egy Audi A8-ból mint egy 30 éves Opel Astrából.

2020. ápr. 15. 15:24
1 2 3
 1/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
14%

Le ne szóld az Opel Astra-t, pláne ne az F-et, most akarok venni egyet, csak úgy feelingből.

Az Audi meg pronyó márka, a BMW, és a VW mellett :D


Amúgy meg igen, az autó sokat elmond a gazdájáról. Pl egy 2 éves Hyundai i30 ott van a felszerelésen. Vagy egy fullos új Mazda :D

De a Kia Pride-nál nincs menőbb :D khm..

2020. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Engem annyira érdekel az autó, hogy eljussak A-ból B-be és megbízható, könnyen fenntartható legyen.


Nem egy olyan ismerek, akinek nincs lakása, v. panelben lakik, de az 30-50 milliós telepjáró az kell, mert az látják...

2020. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem érdekli a nőket az autó.


Akkor is volt nőm amikor 20 éves autóval jártam. Meg akkor is amikor vettem egy 5 éves fiatalos sportos autót...


Vagy várjál, kb azóta nincs barátnőm :D

31 F

2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Karantén nélkül is fárasztó ez a topik, de mostanában kész debil osztály.
2020. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egy 10 éves Peugeot 407 kombim van! Tökéletes minden értelemben, pedig nem szeretem a Francia márkát.

BMW-bók egyedül az E 30 tetszik...kb 39 éves aztok.

Nem csípem se az Audit, de a BMW-t se a Volkswagent. Az Opellel nincs semmi bajom!

A lényeg, hogy rendbe legyen tartva és tiszta legyen!

Páromnak meg jogsia sincs.

N27

N27

2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

-ből*

30*

2020. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
5-ös vagyok! Még annyi, hogy én pl szeretek buszozni is (buszsofőr vagyok amúgy is) és az örök kedvenc az Ikarus 280 vagy a 260!
2020. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Értelmes ember azért mélyebbre lát az autónál. Kb az a szitu amit előttem is írtak, hiába mászkál valaki 30 millás autóval ha putri a lakása, ha hónap végén nem marad egy forintja se mert kellett a kocsi mutiba és ráment a gatyája is. Nekem nincs annál taszítóbb réteg mint aki státusszimbólumokra szórja a pénzét. Annyira csóró proli szokás ez az Audi meg BMW hogy kifelé mást mutassunk mint ami a valós anyagi helyzetünk. Pláne ha még igénytelenség is társul hozzá és nincs normálisan karban tartva.

Többre értékelem azt aki Astrával jár de az a szíve lelke, foglalkozik vele. A-ból B-be az is elviszi, nem sok értelmét látom faszméregetésből venni egy divatautót. Aki ismeri egy kicsit az autógyártás jelenlegi helyzetét, hogy melyik márkát ki gyártja az tudja, hogy sok márkát fel lehet sorolni ami ugyan az mint egy BMW vagy egy Audi csak éppen fele annyiba kerül. De ugyan azokból az anyagokból, ugyan azon a gyártósoron készül. Nem foglalkozom olyannal aki ezt nem látja át.

2020. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
82%

Amúgy szerintem a férfiak inkább "kocsisabbak", ők szúrják ki az utcán, hogy milyen autó, hányas évjárat, hány lóerő... Ha egy férfival vagyok és felsóhajt az utcán, akkor tuti, hogy az egyik autót kell nézni, mert ott olvadt el a kicsi szíve a gyönyőrűségtől... (És igen, nők után úgy nem fordulnak meg, mint egynémelyik verda után).

Nőknek érdekes módon nincsenek ilyen kitöréseik.

2020. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!