Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudik a származásáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a származásáról, nevéről is. Románból lett olasz. Mit tegyek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot itt Budapesten még január elején nyilván a Tinderen. Azt írta, Milánóból származik, ott él és olasz. Írásban nagyon intelligensnek tűnt. Egy francia haverjával volt itt pár napot. A humora is az enyémhez hasonló, kedves volt és persze piszok jóképű, mint egy modell, 185 magas, kidolgozott, izmos test, barna haj, barna szem, borosta, szóval tényleg, mint egy szappanoperában egy csábítót alakító színész.

Az első kérdésem egy külföldihez a Tinderen, ha ír, hogy turista-e. Ha igen általában el is köszönök tőlük, ugyanis nincs ínyemre az egyéjszakás kaland, mert ugyan mi mást akarna egy turista (jegyzem meg ezzel semmi baj, ha pali lennék én is megk.rnék mindent, ami mozog, a nőket 2x :D) ? Szeretem, ha ezt az elején közli valaki és akkor nem vesztegetjük egymás idejét. Azonban ez az „egyed” annyira szimpatikus volt és jóképű, hogy másnap este találkoztam vele, éppen nem volt más dolgom, persze mondtam neki, hogy ne számítson semmi „olyanra”. Lényeg a lényeg, hogy a maradék 2 napban 3x találkoztunk, 2x elmentünk borozni, a 2. estén történt meg aminek meg kellett... Minden tökéletes volt, ugyan nem aludtam vele, egyéb okokból haza mentem. Másnap írt reggel, hogy küldjem át a közös képeinket, nagyon jól érezte magát, stb és elhívott, hogy reggelizzek velük. Szóval bemutatott a srácnak, kedvesek voltak, csak néha-néha beszéltek olaszul a sráccal, aki tényleg francia volt és annyira nem tudott angolul (így beszélgetek a sráccal), de próbálkozott, nagyon kedves volt. Reggeli után még elmentünk sétálni kicsit a városba, szuvenírt venni, utána elkísértem őket a reptéri buszhoz és elmentek. Végig fogta a kezem, csókkal, öleléssel váltunk el, igazi gigoló módjára. Mondta, hogy ír, ha leszálltak Milánóban.


Gondoltam, jó élmény volt, ha nem látom soha többé akkor is minden oké, igazán túlélem. Na de írt is, hogy otthon van, aztán minden nap beszéltünk, január végén ki is mentem hozzá, hogy együtt legyünk pár napot. Gondoltam a teljes nevét megkérdezem, azt nem árt tudnom. Már az elején mondta egyébként, hogy nem használja se a Facebookot se az Instagrammot. Mondom rendben, nem volt gyanús, miért lenne? Azt mondta, hogy az Instagram kifejezetten egy „beteg világ” és ezért nem kell az neki. (Részben igazat is adok neki.) Szóval leírta a vezetéknevét (Facebook és Insta nem adott ki persze semmit tényleg) erre voltam kíváncsi, nem tudtam azelőtt. Az autója rendszámát, a címét is elküldtem egy barátnőmnek mikor kiértem, fő a biztonság ( :D :D ).

Tökéletes volt a kirándulás, mindent megtett, hogy jól érezzem magam, még főzött is nekem, elvitt minden felé, hogy megmutassa a környéket, a legjobb étterembe mentünk, elvitt helyekre, ahova csak akartam, romantikus, sírós filmet is néztünk összebújva, szóval nem lehetett volna jobb.

Rá két hétre megint kimentem, ugyan ez lement, haza jöttem, elég rossz volt, na de főleg haza kellett jönnöm, mert éppen akkor indult el ott a kedves korona vírus ( :D :D)


ITT JÖN A LÉNYEG :D :D

Na de itthon nézegettem a képeket a telefonomban és találtam egy képet, ahol a tv képernyője belelóg, amin a Netflix kezdőlap van a profil nevekkel a belépés előtt. Volt ott 3, a 4. az ő neve volt. Lehet okkal fotóztam le akkor, csak kiment a fejemből a hazautazás meg a vírus pánik, egyebek miatt, ugyanis nagy FBI-os vagyok :D :D mindent kinyomozok ám. Szóval rátaláltam a 3 névből 1-re Instán, egy srác volt, az ő képein megnéztem a lájkokat és meg is találtam az illetékes srácot ott Instagremon. Nyehehehhe :D Hoppá! Hazugság number one. Azt mondta, nem használja az Instagramot, a legutóbbi postja mondjuk január elejéről volt, Budapest. Na mondom mindegy. Aztán nézem a képeket, a volt nőjével 1 közös képet találtam, még tavaly másjusból, azóta semmi. Ezért feltételezem, hogy tényleg nincs már képben :D. Hála istennek a csaj meg van jelölve a képen és az ő profilja is nyilvános és meg tudtam nézni. A csajnál persze 1000 közös kép a sráccal, nagyon vicces :D de nem is ez a lényeg, hanem, hogy tavaly szeptember óta semmi, elvileg akkor szakítottak, ez valósnak is tűnik.

Persze „kamu profillal” nézegettem őket, a csaj Insta sztorijait főként, gondoltam hátha valami közös cuccot tesz ki, de nem :D. Közben 1-2 alkalommal a srác is tett ki sztorit, de csak azokat a képeket, amiket nekem is elküldött. Kaja meg, hogy kint van a teraszon :D Szóval tiszta. Mondjuk karantén van ott aztán tényleg, sehova se tud menni, csak kutyát sétáltatni. Ezért gondolom, hogy tovább figyelem, hátha valami olyat tesz ki, amit „nem kéne” :D


NA de eddig amúgy a csajt sem tudtam Facebookon megnézni, mert az Instagram felhasználó nevéből nem derült ki a vezeték neve és ki sincs írva. Ma éppen stalkerkedtem (jó gáz, tudom :D de muszáj, látható) és egy képet festett, aminek a sarkában ott volt ugye az egész neve. Na bumm, gyors Facebook, az egyik képen be is van jelölve a srác, meg is találtam őt is. :D És mit látok????? Eleve a vezetékneve full más, - legalább a keresztneve ugyan - az és a város Bukarest, Románia(!!!) , jelenlegi város Milánó! :D :D :D Ezt ma láttam meg, hát kész vagyok. :D


Persze nem bírtam a p.csámmal, ilyet toltam be neki, hogy jajj, úgy várom már, hogy lehessen újra utazni, mert jelenleg, csak itthon tudok járkálni, fel kell fedezzem a saját országomat, szülővárosomat, aztán kérdeztem, hogy te hol is születtél? Rómában? Mert azt mondja, hogy ott élnek a szülei, onnan költözött Milánóba.

A képei között Facebookon ott pózol a bukaresti parlement előtt és a vezetéknevére is rákerestem a csodás Google-ban és főként Romániában fordul elő, szóval fixen román az emberünk.

Instán 3 évvel ezelőtti képek vannak Bukarestről meg video is, amin egy haverja esküvőjén van ott, aztán meg képek Rómából és Milánóból. Szóval fixen 3-5 éve költözött oda. Vagy ki tudja... Szóval a kérdésemre, hogy hol született először nem válaszolt (hangüzenet), csak más kérdésekre, aztán megint kérdeztem, mi a szülővárosa, azt mondta rá, hogy Róma. A másik az volt, hogy mondom jaj, de várom, hogy megvegyem a repjegyemet és lássam rajta a nevemet és akkor mondtam az enyémet, aztán mondom neki, hogy a te repjegyedet meg a xy névvel, és akkor mondtam a vezeték nevét is, - rákérdeztem, hogy jól emlékszem, ez a vezetékneved? - amit januárban írt le, mert kérdeztem tőle, mielőtt kimentem. Erre sem reagált semmi, úgy tett, mint aki véletlen átsiklik felette. :D


Mit tegyek? Szembesítsem? De nem ártott vele és annyira törődik velem, nagyon kedves, figyelmes, észre is veszem, hogy régebbi (januári) dolgokra is emlékszik velem kapcsolatban, tervezzük, hogy együtt utazunk valahova, meg kimegyek hozzá harmadjára is, ha elvonul a vírus. Minden nap beszélünk azóta is, folyamatosan. Most is írt az előbb.

Szerintem szégyelli a származását, hogy román. Egyébként elég jólszituált, luxusautó, gyönyörű lakás, elegáns ruhák. Közép osztály teteje. Szerintetek? Csak kihasznált? Alig engedte, hogy fizessek odakint valamit, elmentünk fürdőbe is, amki vacsorával volt egybekötve, elég drága volt a belépő ott is, mondanom sem kell. Egy ottani csajra biztos nem költött volna ennyit, vagy ki tudja, olcsóbban megúszta volna szerintem. Elég sok pénzt meg energiát is beletett abba a 2x 4 napba meg azóta is törődik velem tényleg. Arra is gondoltam, hogy én legalább távol vagyok, nem ottani, így nagyon nyugta van, mondta, hogy elege van az olasz nőkből. Értem egyébként, én is szeretem, ha nyugtom van :D Én aztán nem zaklatom, meg van a saját életünk, gondolom ez a pláne neki az egészben. Ez viszont tényleg szomorú, hogy tagadja a származását és a nevét is, gondolom azért, mert akkor megtalálnám Facebookon... Ez azért elég nagy hazugság, nem? Ha úgy alakul, hogy megint kint leszek nála, akkor majd mutogatom neki mondjuk a személyimet, hogy milyen a képem rajta és kérem, hogy mutassa meg az övét, nevessünk. Ez jó taktika, nem? :D


Mikor akarná elmondani? Vagy nem is tervez többet találkozni velem igazából? Akkor hogyhogy 2x is kihívott magához? Jó drága d.gások voltak számára. :D


Köszönöm szépen annak, akinek volt idegzete elolvasni és válaszol valamit. :)


Egyébként én 25 éves vagyok, ő pedig 29.


2020. ápr. 15. 20:07
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Jééééézuom, ez tényleg hosszú lett, nem is lesz olyan, aki ololvassa gondolom :D :D :D
2020. ápr. 15. 20:09
 2/57 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos nem mennék még egyszer ki hozzá... ki tudja, mikor lenne szervdonor vagy prosti belőlem.

Ha tisztességes szándékai lennének, az lenne a minimum, hogy nem hazudik.

Én a helyedben irtó gyorsan elfelejteném ezt a nagy "macsót", mielőtt nagy bajba keverednél.

2020. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
82%
Te beteg vagy...
2020. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
85%
Neked valami komoly baj van a fejeddel. 25 éves? Inkább 14, de lehet még az is sok.
2020. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
86%
Aki alapadatokban hazudik, az nem akar semmi komolyat.
2020. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
39%
Mivel "jópasi", ezért minden megbocsátható neki. Ha átlagos vagy csúnya lenne, mindjárt ő lenne a mocsok hazudozó, az aljas disznó. Igen, tipikus kettős mérce. Ha a jópasi Jenőke fogja meg a segged, akkor "hihihi, nedves lett a bugyim", ha a kevésbé előnyös külsejű Pityuka mondja azt, hogy jól áll rajtad a ruha, az már szexuális zaklatás. Megérdemlitek egymást, te csak ragaszkodj foggal-körömmel a luxushoz, nekünk legalább megmaradnak a normális csajok.
2020. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
83%

Nem a kérdezőt akarom védeni, de mindenki szokott kémkedni/kutakodni mások után a közösségi oldalakon, ne tagadjátok.


Visszakanyarodva a kérdéshez. Ha az eszedre hallgatsz, akkor dobod a srácot. Ha a puncódra, akkor úgy is addig győzködöd magad arról, hogy ő jó srác, amíg meg nem lesz a böjtje.

2020. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
64%
Én nem látnám annyira feketén a dolgokat. Ha valami rosszat akarna tenni veled akkor talán nem hagyna ennyi időt neked meg ugye a látogatás nála, gondolom képeket csináltál vagyis megoszthattad másokkal róla, a lakásról, az utcáról stb ami szerint be lehetne azonosítani ha nagy lenne a baj, eltűnnél stb. De ugye biztos ami ziher,inkább félni mint megijedni, azt mondjuk tudod miből él? Mert írod jó lakás, luxus autó. Na ez egy románnak olaszban aki pár éve ment ki, valószínűleg, szerinted. Mert ha van jól fizető állása akkor jó de ha nincs akkor lehet tényleg valami nem kóser dologban fut. Ami a titkolózást illeti nem értem miért kéne neki titkolni, hogy román ha egyszer jó anyagi körülmények közt él. Ha csak nem az, hogy egy olaszra jobban tapadnak a nők mint egy románra és ha ezzel kezdett akkor most neki is ciki és nem tudja hogyan mondja meg.
2020. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, az összeset! :D


Egyébként mérnökinformatikus, ez teljesen fix, hogy igaz. Ott dolgoztunk 1 napot együtt otthonról, amikor kint voltam nála legutóbb.


Arról lehet szó, amit írtatok itt, hogy csak simán úgy gondolja, egy olaszra jobban tapadnak a nők... DE ilyenről hazudni igazán bicskanyitogató...

2020. ápr. 15. 20:37
 10/57 anonim ***** válasza:
91%

1 teljes napot dolgoztatok együtt OTTHONRÓL?!

Hát ez nagyon cuki. Én már el is hinném neki, hogy mérnökinformatikus. Végülis olyan megbízható, korrekt fazon. :D

2020. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!