Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsam le ezt a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le ezt a csajt?

Figyelt kérdés
múltkor elvoltunk fürdeni és a büfében volt egy iszonyat jó csaj ha legközelebb megyek szeretném megszólítani elkérni a számát meg ilyenek... de nem tudom hogy csináljam és mit mondjak remélem tudtok segíteni. előre is köszi
2010. júl. 27. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, elázott a telefonszámom, megadod a tiéd?

Amúgy mittudomén, kérdezd, hogy hogy van, milyen a napja, érdeklődj a dolgai felől..ja, és köszönj kultúrált módon.

2010. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
LÉgy kedves, és járj sűrűn strandra, és ne egyből támadd le, hanem kb. 4alkalomnnál!
2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
játszd el hogy túrista vagy, kérdezd meg hol van szórakozó hely milyen a buli stb stb, majd úgy is mondja és megkérdezed hogy ők mikor mennek,naná hogy te is pont akkor akarsz menni xD
2010. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Két hamburger, két lángos, háromszor háromdeci kóla és egy telefonszám lesz!
2010. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy te és mennyi lehet a lány? Amúgy meg ne kérd el rögtön a számát, menj oda csak lazán, mikor látod h nincs ott senki, és csak kérdezd meg mosolyogva, h "szia, idejöhetek kicsit beszélgetni?" A többi úgyis alakul magától, és ha már beszélgettetek egy jót, akkor kérj csak telefonszámot. Nekem ez bejönne, semmiképp se kezdd rögtön a telszámmal...

L21

2010. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi nem vagyok idevalosi, megmutatnád hol laksz?
2010. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Add ki magad fogyasztóvédelmisnek, szabj ki rá valami vaskos büntetést és ajánld fel h a bódé mögött leróhatja XD
2010. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem elég annyi h szijja leszopsz ?? :D
2010. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha még helyes is vagy, akkor én rögtön letámadnálak...
2010. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!